اخبار ارز دیجیتال

Cardano سطح پشتیبانی کلیدی را از دست می دهد: قیمت ADA بعدی چیست؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از شروع پرتلاطم ماه، بازار کریپتو با افت قابل توجهی روبرو شد، به طوری که ارزهای دیجیتال اصلی از ابتدای آوریل کاهش قابل توجهی را تجربه کردند. در این میان، Cardano (ADA) برجسته است که در دو روز اول با ۱۰.۴ درصد کاهش به ۰.۵۸۲ دلار رسیده است. این پایین‌ترین قیمت ADA از ۱۹ مارس است که باعث تشدید نگرانی‌ها در میان علاقه‌مندان به این ارز دیجیتال محبوب شده است.

نگرانی ویژه از دست دادن سطح پشتیبانی کلیدی در ۰.۶۲ دلار به ازای هر توکن است. این آستانه بحرانی که کاردانو قبلاً در ۵ مارس و ۱۹ مارس به آن بازگشته بود، اکنون چالش مهمی را ایجاد می کند. عدم حفظ این سطح حمایت برای سومین بار در ۳۰ روز گذشته باعث ایجاد عدم اطمینان در مورد روند آینده قیمت ADA می شود.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

تحلیلگران در مورد نتایج احتمالی اختلاف نظر دارند. برخی سناریویی را پیش‌بینی می‌کنند که یادآور اواسط ماه مارس است، زمانی که Cardano پایین محلی را پیدا کرد و خریداران برای بالا بردن قیمت وارد عمل شدند. این دیدگاه خوش بینانه نشان می دهد که تاریخ ممکن است خود را تکرار کند زیرا ADA باعث احیای تقاضا می شود و زمین های از دست رفته را به دست می آورد.

اما برخی دیگر محتاط هستند و به احتمال فشار نزولی بیشتر اشاره می کنند. اگر خریداران نتوانند بار دیگر محقق شوند، قیمت کاردانو ممکن است با حرکت نزولی ادامه یابد. سطح پشتیبانی مهم بعدی که باید تماشا کنید ۰.۵۵ دلار به ازای هر ADA است که می تواند یک نقطه مهم برای تعیین جهت کوتاه مدت ارز دیجیتال باشد.

روزهای آتی بدون شک برای کاردانو و سرمایه گذاران آن حیاتی خواهد بود، زیرا این ارز دیجیتال در تلاش است تا در شرایط آشفته بازار ثبات پیدا کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا