اخبار ارز دیجیتال

هارد فورک کاردانو “نزدیکتر از همیشه” است زیرا SPOهای ارتقا یافته ۴۲٪ از بلوک را تشکیل می دهند.

IOHK می خواهد قبل از اجرای هارد فورک Vasil حداقل ۷۵ درصد از بلوک های جدید را از گره های ارتقا یافته و دو “متریک کلیدی” دیگر ببیند.

خروجی ورودی هنگ کنگ (IOHK)، شرکت بلاک چینی که در پشت شبکه کاردانو قرار دارد، وضعیت سه شاخص کلیدی را که به‌روزرسانی‌های شبکه اصلی را آغاز می‌کنند، پس از مدت‌ها انتظار هارد فورک Vasil «تا به حال. نزدیک‌تر شدن» فاش کرده است. گفت.

در یک تاپیک توییتری که در ۲۵ آگوست ارسال شد، IOHK آخرین “وضعیت عرضه” ارتقاء Vasil را با ۲۶۵۸۰۰ دنبال کننده خود به اشتراک گذاشت و “سه توده بحرانی” را اعلام کرد که تعیین می کنند به روز رسانی شبکه اصلی چه زمانی انجام می شود. من به روز رسانی را در مورد نشانگر

این شامل ۷۵ درصد از بلوک‌های شبکه اصلی تولید شده توسط گره‌هایی است که ۱.۳۵.۳ را اجرا می‌کنند، حدود ۲۵ صرافی ارتقا یافته (که ۸۰ درصد نقدینگی را نشان می‌دهند)، ۱۰ شبکه اصلی Dapp نیز ارتقا یافته است تا شامل شود.

روز پنجشنبه، شرکت بلاک چین گفت که اپراتورهای استخر سهام (SPO) که آخرین گره ۱.۳۵.۳ را اجرا می کنند، ۴۲ درصد از تولید بلوک شبکه اصلی را در عصر کنونی به خود اختصاص داده اند، که بیش از نیمی از ۷۵ درصد مورد نیاز است. من اشاره کردم که

IOHK همچنین گزارش می دهد که بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های جهان، گره Cardano خود را به آخرین نسخه ارتقا داده است. این شرکت حدود ۲۵ صرافی را برای ارتقای گره های خود هدف قرار داده است. این به این دلیل است که حدود ۸۰ درصد از کل نقدینگی توکن های بومی را تشکیل می دهد.

IOHK تأیید کرده است که به همکاری نزدیک با بسیاری از تیم‌های DApp Cardano در رابطه با برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه اصلی (DApps) ادامه می‌دهد، به طوری که ۴ مورد از ۱۰ مورد در حال حاضر دارای گره ۱.۳۵ در شبکه آزمایشی قبل از تولید هستند. ما تأیید می‌کنیم که به طور فعال در حال آزمایش علیه ۳ هستیم. .

IOHK همچنین به اشتراک گذاشت که هیچ باگ جدیدی شناسایی نشده است و نه باگ جزئی هنوز باید برطرف شود. هیچ کدام از این ها باعث ایجاد هارد فورک ناخواسته نمی شود.

مربوط: با تست نت کاردانو و هارد فورک واسیل چه اتفاقی می افتد؟

هدف ارتقای Vasil که مدت ها مورد انتظار بود، کاهش اندازه تراکنش ها و فعال کردن فعالیت های بیشتر شبکه در عین کاهش هزینه ها است.

عقب نقشه راه در ۱۹ می توسط IOHK منتشر شد و قرار بود در ۲۹ ژوئن برای هارد فورک انجام شود، اما ارتقای Vasil با تاخیر مواجه شده است در حالی که توسعه دهندگان اطمینان می‌دهند که انتقال شبکه به خوبی انجام می‌شود.

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران Cardano، اخیراً به انتقاداتی مبنی بر عجله در ارتقاء پاسخ داد. او پیشنهاد کرد که راه‌اندازی می‌تواند چند ماه به تعویق بیفتد تا کدهایی را که قبلاً آزمایش شده و در حال اجرا بودند دوباره آزمایش کنند، اما توسعه‌دهندگان DApp مطمئن نبودند که این امکان وجود داشته باشد، زیرا قبلاً آنقدر منتظر بوده‌اند. با ارزشنویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا