اخبار ارز دیجیتال

Cardano در Robinhood لیست می‌کند، اما ADA Bulls حرکت خود را از دست می‌دهد و افت 40 درصدی را به خطر می‌اندازد.

ADA حرکت صعودی معتدلی را نشان می دهد که ممکن است به دلیل عوامل فنی و کلان ضعیف، شتاب تمام شود.

بازار کاردانو (ADA) یکی پس از دیگری شاهد خبرهای خوب از 31 اوت بوده است، از فهرست شدنش در پلتفرم سرمایه گذاری خرده فروشی مستقر در ایالات متحده، Robinhood تا انتشار اولین پروتکل وام دهی و استقراض آن، Aada Finance. من بودم.

علاوه بر این، IOHK توسعه‌دهنده Cardano گفت که تقریباً به «سه شاخص جرم بحرانی» دست یافته است که منجر به راه‌اندازی هارد فورک Vasil در ماه سپتامبر می‌شود و هدف آن بهبود توان عملیاتی تراکنش است.

این ارتقا همچنین امکان بهبود عملکرد برنامه غیرمتمرکز (DApp) و قرارداد هوشمند را با اصلاح اسکریپت Plutus، زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای قراردادهای هوشمند در بلاک چین کاردانو فراهم می کند.

اما همانطور که روند قیمت ADA در 24 ساعت گذشته نشان می دهد، به روز رسانی ارتقاء دهنده نتوانست خریداران کافی را جذب کند.

رالی بازار خرسی

در نمودار روزانه، قیمت ADA در روز اول سپتامبر به 0.462 دلار افزایش یافت.

مطالب مرتبط: کاردانو در گزارش جدید از بیت کوین در برترین برندهای صمیمی جهانی پیشی گرفت

با این وجود، این حرکت نشان می دهد که با کاهش حجم، اعتماد معامله گران به رالی بلندمدت کاهش می یابد.

نمودار روزانه ADA/USD.منبع: Trading View

افزایش متوسط ​​قیمت در ADA پس از کاهش شدید 28.5 درصدی رخ داد. این معمولا به دلیل پوشش کوتاه است. یعنی زمانی که معامله‌گران توکن‌های قرض‌گرفته شده را بازخرید می‌کنند، موقعیت‌های نزولی باز را می‌بندند و به‌طور موقت قیمت نقدی را افزایش می‌دهند.

در نتیجه، بازگشت کاردانو می تواند یک رالی در بازار نزولی باشد. این انتظار ناشی از قرار گرفتن ADA در معرض ریسک اقتصاد کلان است که جفت ADA/USD را تقریباً در راستای سهام ایالات متحده نگه داشته است.

ضریب همبستگی روزانه بین ADA/USD و نزدک.منبع: Trading View

به عنوان مثال، ضریب همبستگی بین ADA و NASDAQ در 1 سپتامبر 0.80 بود.

آیا شکست مثلث نزولی در راه است؟

از نقطه نظر فنی، ADA از 7 می الگوی مثلث نزولی را در نمودار روزانه دنبال کرده است.

به طور مفصل، یک مثلث نزولی زمانی ظاهر می شود که قیمت ها در محدوده ای که توسط یک خط روند رو به افزایش رو به پایین و یک خط روند نزولی افقی تعریف شده است، تثبیت شوند. آنها معمولاً پس از شکسته شدن قیمت به زیر خط روند نزولی بروز می کنند و در اصل می توانند تا ارتفاع بزرگترین مثلث کاهش پیدا کنند.

نمودار قیمت 3 روزه برای ADA/USD، که شامل تقسیم مثلث نزولی است.منبع: Trading View

ADA در حال حاضر در حال آزمایش خط روند پایین تر مثلث نزولی برای خرابی احتمالی است که در زیر نشان داده شده است. اگر الگوی بالا باز شود، توکن تا سپتامبر به 0.268 دلار کاهش می یابد یا 40 درصد کمتر از قیمت فعلی خود.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا