اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Cardano به اشکالات موجود در اتریوم و بیت کوین اشاره می کند

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، دیدگاه انتقادی خود را در مورد دو ارز دیجیتال اصلی در مصاحبه ای اختصاصی با Cointelegraph به اشتراک می گذارد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، به نقصی که بر پروتکل اتریوم پس از آخرین به‌روزرسانی تأثیر می‌گذارد، اشاره می‌کند.

به گفته هاسکینسون، مشکل اصلی مکانیسم قفل است که مانع از خروج سرمایه‌گذاران از اتر سهامدار (ETH) از زنجیره بیکن تا تکمیل ارتقاء بعدی می‌شود.

هاسکینسون در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف گفت: “اتریوم هتل کالیفرنیای ارزهای دیجیتال است. شما می توانید چک کنید، اما نمی توانید چک کنید.”

به گفته هاسکیسون، این مکانیسم می تواند تاثیر قابل توجهی بر نقدینگی ETH داشته باشد و در نهایت منجر به بحران نقدینگی شود.

او توضیح داد: «تراکنش‌های اتر در بازار کمتر و کمتر خواهد شد.

بنیانگذاران کاردانو همچنین از سیستم استخراج اثبات کار که بیت کوین (BTC) را تقویت می کند، انتقاد می کنند و معتقدند که در درازمدت بیهوده و غیرضروری است.

هاسکینسون اهمیت اثبات کار در فرآیند ایجاد واحدهای جدید بیت کوین را تصدیق می کند، اما معتقد نیست زمانی که از بیت کوین به عنوان ابزار مالی استفاده می شود موثر باشد. به گفته هاسکینسون، پس از استخراج واحدهای بیت کوین، می توان آن ها را در قالب دارایی های پیچیده به یک بلاک چین کم انرژی دیگر منتقل کرد.

شبکه‌های دیگر می‌توانند از آن برای استیبل کوین‌ها استفاده کنند، از آن برای وام‌دهی دی‌فای، برای پرداخت‌ها و هر آنچه که می‌خواهید استفاده کنند.»

برای اطلاعات بیشتر در مورد مقالات هاسکینسون در مورد بیت کوین و اتریوم، مصاحبه کامل در کانال یوتیوب ما را از دست ندهید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا