🚨 اخبار ارز دیجیتال

معاملات نهنگ کاردانو (ADA) چشم انداز شومی را ترسیم می کند، چه خبر است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA) در مرکز توجه بازار قرار دارد زیرا چشم انداز رشد میان مدت و بلندمدت آن پتانسیل ضعیفی را نشان می دهد. بهترین تحلیلگر بازار، علی مارتینز خالدار این روند نزولی و کاردانو به آرامش در فعالیت نهنگ ها اشاره کرد.

کاردانو و تثبیت قیمت آتی

با توجه به پست مارتینز در طبق نمودارهای مشترک، تعداد تراکنش‌های نهنگ کاردانو به پایین‌ترین سطح خود از حداقل ۸ فوریه رسیده است.

با وجود یک نقطه عطف اخیر ۸۸.۶ میلیونی در تراکنش های زنجیره ای ADA، تعداد نهنگ ها داستان متفاوتی را بیان می کند. این تعداد تراکنش به ۲۰۲ معامله رسید و ارزش معاملات بزرگ شامل ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰۰ ADA از ۵.۹ میلیارد ADA در ابتدای ماه مارس به تقریبا ۵.۷۹ میلیارد کاهش یافت که این تحلیلگر نشان داد.

داده‌های به‌دست‌آمده از پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB) نیز بینش عمیق‌تری در مورد این روند ارائه می‌دهد. کاهش ۱۲.۵۶ درصدی در تعداد تراکنش‌های بزرگ در ۲۴ ساعت مشاهده شد که ارزش معاملات واقعی ADA حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار به ۱۴.۶۳ میلیارد دلار رسید. اگرچه این رقم ممکن است بزرگ به نظر برسد، اما در مقایسه با ۱۷.۵۲ میلیارد دلار ثبت شده در ۳ آوریل کمرنگ است.

بدون بالش نهنگ برای ADA

در حالی که بسیاری از عوامل برای کمک به یک سکه برای بازیابی ارزش خود مهم هستند، روند نزولی در معاملات بزرگ به این معنی است که در صورت کاهش قیمت، پشتیبانی نهنگ عمدتاً در دسترس نیست. این روند تهدیدی برای تلاش ADA برای بازیابی از کاهش قیمت فعلی است.

در زمان نگارش این مقاله، Cardano با ۰.۵۸۲ دلار دست به دست می شود که ۱.۵۲٪ در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. این افزایش قیمت به دنبال کاهش مداوم ارز دیجیتال در هفته گذشته است. باید دید که آیا این افزایش با پوشاندن شمشیرهای نهنگ ها در هنگام خرید ادامه خواهد داشت یا خیر.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا