🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cardano (ADA) از به روز رسانی زنجیره اصلی استقبال می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano (ADA)، یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای همگام شدن با صحنه بلاک چین لایه ۱، از ارتقای جدیدی استقبال کرده است. با توجه به مخزن GitHub، به روز رسانی جدید “docker-cardano-cli v8.24.0.0-1” نام دارد و توسط آزمایشگاه Blinken معرفی شده است.

Cardano تسلط توسعه دهندگان را حفظ می کند

Cardano همیشه توسط GitHub Commits به عنوان پیشرفته ترین شبکه بلاک چین شناخته شده است. این آخرین ارتقا به طور خاص به این تعریف کمک می کند. توسعه دهنده Blinken Labs از طریق تلاش های توسعه خود به بهبود عملیات Cardano Stake Pool کمک می کند.

مرتبط با

اگرچه مستندات زیادی برای این آخرین به‌روزرسانی منتشر نشده است، اما با قضاوت بر اساس به‌روزرسانی‌های قبلی آزمایشگاه‌های Blinken، هدف این به‌روزرسانی افزایش دسترسی کاربران به اشتراک‌گذاری است.

سال گذشته، کاردانو برای بهبود اکوسیستم کلی خود در قلمروهای ناشناخته مختلف جستجو کرد. یکی از مهمترین نوآوری ها پروتکل Midnight است که هدف آن هدایت مفهوم حریم خصوصی به روشی آینده نگر است.

در کنار پروتکل Midnight، Cardano همچنین بیشتر به سمت روندهای اجتماعی پیرامون میم پول حرکت کرده است. هفته گذشته، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، عکسی از خوک خود به نام نایک منتشر کرد. جامعه این حیوان را به یک سکه میم به ارزش میلیون ها دلار تبدیل کرد. هاسکینسون از تغییر فرهنگی ابراز شوک کرد.

قیمت بدون تغییر باقی می ماند

در میان این موج اکوسیستم، ADA، سکه بومی اکوسیستم کاردانو، به اندازه کافی افزایش نیافته که بتواند این اصول عظیم را منعکس کند.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، Cardano با ۱.۵۳ درصد کاهش در ۲۴ ساعت به ۰.۳۷۷ دلار رسید. اگرچه توانست جایگاه خود را در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر حفظ کند، اما حجم کاردانو طی ۲۴ ساعت ۱۷.۴۴ درصد کاهش یافت و به ۲۳۲,۱۹۵,۷۹۱ دلار کاهش یافت.

کاردانو یک ارز رمزنگاری شده با تمایل زیادی به نهنگ ها است، همانطور که در هفته گذشته مشاهده شد. اصول اساسی توسعه، هیجان اکوسیستم و پذیرش نهنگ می تواند به رشد آن در میان مدت و بلند مدت کمک کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا