🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا کاهش فعالیت کیف پول کاردانو (ADA) دلیلی برای نگرانی است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به داده‌های زنجیره‌ای، Cardano (ADA) اخیراً با کاهش فعالیت کیف پول مواجه شده است که سؤالاتی را در مورد عوامل زمینه‌ای که این روند و تأثیرات بالقوه آن بر مسیر ارز دیجیتال را ایجاد می‌کند، ایجاد کرده است.

در یک توییت اخیر، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای سانتی متر مقایسه ای از مقادیر غیرخالی کیف پول دارایی های برتر ارائه کرد. مشخص شد که Cardano یکی از معدود شبکه‌هایی است که شاهد کاهش کیف پول‌های فعال بوده است و کیف پول‌های غیرخالی ۰.۱ درصد در سه ماه گذشته کاهش یافته است. کیف پول های غیر خالی دوج کوین و بیت کوین به ترتیب ۱۳.۸ درصد و ۲.۶ درصد در دوره مورد بحث افزایش یافتند.

چالش بازار کاردانو به فعالیت های کیف پول محدود نمی شود. طبق داده‌های CoinGecko، این ارز دیجیتال طی ۳۰ روز گذشته ۲۸.۷ درصد کاهش قیمت داشته است، اما ۱۷.۸ درصد بر اساس یک سال افزایش یافته است. ADA در رتبه بندی افت کرده است و در حال حاضر پس از Dogecoin (DOGE) و Toncoin (TON) در رتبه دهم قرار دارد.

در زمان نگارش این مقاله، ADA پس از سقوط به ۰.۴۴۵ دلار در معاملات دیروز در حال بهبود بود. ADA در حال حاضر با ۲.۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۴۶۹۷ دلار رسیده است.

علامت هشدار یا فرصت؟

کاهش اعداد می تواند هشداری باشد مبنی بر اینکه علاقه به کاردانو در حال کاهش است یا فرصتی است که نشان دهنده کاهش ارزش گذاری است. اما مهم است که زمینه های وسیع تری را در نظر بگیریم.

کل بازار کریپتو در حال حاضر با عدم اطمینان مواجه است و نوسانات در فعالیت کاربران غیر معمول نیست. دوره‌های کاهش و تثبیت قبل از دوره‌های توسعه و گسترش مجدد رایج است زیرا پروژه‌ها با شرایط متغیر بازار سازگار می‌شوند.

با این حال، به‌روزرسانی‌های آتی کاردانو و ابتکارات در حال انجام که می‌تواند پایه‌های شبکه آن را تقویت کند، ممکن است این روندهای کوتاه‌مدت را خنثی کند.

علیرغم عملکرد ضعیف فعلی، داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که ADA می‌تواند شاهد یک شکست باشد و به طور بالقوه به اوج‌های جدید برسد.

این تحلیلگر کریپتو در پستی از اوایل آوریل نوشت علی او خاطرنشان کرد که هیچ چیز برای کاردانو تغییر نکرده است، که در حال حاضر قبل از پیشرفت در حال تثبیت است. کاردانو تاکنون از الگوی سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ پیروی کرده است و اگر این فراکتال ادامه یابد، ADA می‌تواند به ۱.۷۰ دلار جهش کند و راه را برای صعود به ۵ دلار هموار کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا