🚨 اخبار ارز دیجیتال

Cardano: 2.5 میلیارد تست چهره حیاتی کلیدی ADA

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو اخیراً خود را در یک دوراهی یافته است. ۲.۵ میلیارد ADA با خطر بالقوه مواجه است زیرا قیمت با سطح حمایت بحرانی دست و پنجه نرم می کند. ADA از ابتدای هفته شاهد فشار فروش بوده و قیمت آن برای چهارمین روز متوالی زیان است.

این کاهش، ADA را به محدوده قیمت قابل توجهی رساند که در آن ۲.۵ میلیارد ADA در تعداد قابل توجهی از آدرس های Cardano نگهداری می شود.

بر اساس داده های IntoTheBlock، ۲.۵۱ میلیارد ADA توسط ۲۱۲۰۱۰ آدرس بین ۰.۴۲۶ تا ۰.۴۶۱ دلار با میانگین قیمت ۰.۴۴۷ دلار خریداری شده است.

با قیمت فعلی، ADA به پایین ترین حد این محدوده در ۰.۴۲۶ دلار نزدیک می شود و در حال حاضر با ۰.۳۸ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، با ۰.۴۳۲ دلار معامله می شود.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

این موقعیت ناپایدار می تواند باعث شود ارزش ۲.۵ میلیارد سکه ADA که در حال حاضر توسط تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران نگهداری می شود، در صورتی که قیمت بالاتر از این آستانه بحرانی باقی بماند، کاهش یابد.

کاهش زیر این محدوده کلیدی به طور بالقوه می تواند باعث آزمایش پشتیبانی ۰.۴۰ دلار شود. چنین حرکتی می تواند فرصت های خرید را برای سرمایه گذاران ایجاد کند، اما برای کسانی که در حال حاضر ۲.۵ میلیارد ADA دارند، خطراتی را به همراه دارد.

نتیجه نبرد بین گاو نر و خرس ممکن است تأثیراتی بر قیمت ADA داشته باشد. طبق داده‌های زنجیره‌ای، حرکت پایدار بالاتر از این محدوده قیمتی کلیدی می‌تواند ADA را به محدوده مقاومت بعدی بین ۰.۴۶ تا ۰.۵۱ دلار سوق دهد.

از نظر فنی، یک شکست پایدار بالاتر از میانگین متحرک روزانه می تواند اولین نشانه قدرت برای گاوهای نر ADA باشد.

در یک زمینه گسترده تر، بازار ارزهای رمزپایه با رکود مواجه است زیرا سرمایه گذاران منتظر تصمیم فدرال رزرو در مورد نرخ بهره هستند. انتظار نمی رود کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) تغییری در نرخ بهره ایجاد کند، اما سرمایه گذاران به طور فزاینده ای نگران هستند که بانک مرکزی امسال نرخ بهره را کاهش ندهد و ضربه ای به دارایی های حساس به نرخ بهره مانند ارزهای دیجیتال وارد کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا