اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون تنظیم مقررات کانادا برنامه های پیش ثبت نام جدیدی برای پلتفرم های رمزنگاری ایجاد می کند

مدیران اوراق بهادار کانادایی از پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو می‌خواهند تا در طول فرآیند ثبت، تعهد خود را نسبت به حمایت از سرمایه‌گذاران ارائه دهند.

اداره اوراق بهادار کانادا (CSA)، شورای تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار استانی و منطقه‌ای، روز دوشنبه گفت که پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده با تنظیم‌کننده‌های اصلی پیش‌ثبت‌نام خواهند کرد، زیرا اقداماتی را برای اطمینان از انطباق کامل با مقررات اوراق بهادار انجام می‌دهند. وعده از دو پلتفرم، crypto.com و پلتفرم کانادایی Coinsquare Capital Markets، قبلاً این وعده ها را ارائه کرده اند.

انتظار می رود پلتفرم های معاملاتی با تعهد به رعایت شرایط حمایت از سرمایه گذار موافقت کنند. با ارائه تعهد، پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال تا زمانی که درخواست ثبت در CSA در حال بررسی است، به فعالیت خود ادامه خواهد داد. ابتکار جدید بخشی از «رویکرد موقت» است که در دستورالعمل الزامات قانون اوراق بهادار برای پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال منتشر شده توسط CSA و سازمان تنظیم مقررات سرمایه‌گذاری و صنعت کانادا (IIROC) در مارس ۲۰۲۱ معرفی شده است.

Crypto.com و Coinsquare Capital Markets تعهدات خود را به تنظیم کننده اصلی، کمیسیون اوراق بهادار انتاریو ارائه کرده اند. در بیانیه ای، CSA گفت که در حال مذاکره با سایر پلتفرم ها در مورد این تلاش است.

مرتبط: رگولاتور کانادایی نسبت به تبلیغات و بازاریابی «سبک قمار» در دستورالعمل‌های شرکت رمزنگاری هشدار داد

پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال کانادا مدت زیادی طول می کشد تا ثبت نام کنند. شما می توانید قبل از ثبت نام کامل، وضعیت “فروشنده محدود” را دریافت کنید. پلتفرم هایی که برای تبدیل شدن به نمایندگی های محدود درخواست می کنند باید یک کسب و کار تازه تاسیس ارائه دهند.

Crypto.com در بیانیه‌ای اشاره کرد که قبلاً در کانادا توسط مرکز تحلیل تراکنش‌های مالی و گزارش‌های کانادا (FINTRAC) و Autorité des marchés financiers (AMF) کبک تنظیم شده است. کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com در بیانیه ای گفت:

“بازار آمریکای شمالی، به ویژه کانادا، منطقه قابل توجهی از رشد بالقوه را برای بازار ارزهای دیجیتال نشان می دهد.”

CSA نشان داده است که سازمان‌های عضو می‌توانند علیه پلتفرم‌هایی که تعهدات را ارائه نمی‌کنند، «اقدام کنند».

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا