اخبار ارز دیجیتال

آیا NFT ها می توانند برنامه های برنامه ریزی شده تلویزیون را در عصر وب 3 دموکراتیک کنند؟

نحوه تماشای تلویزیون و برنامه‌های برنامه‌ریزی شده در حال تبدیل شدن به NFT از طریق شبکه‌های پخش جدید با تمرکز بر محتوای رمزنگاری با NFT به عنوان ستون فقرات است.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بیشتر بخش‌های دنیای فیزیکی را دست نخورده می‌گذارند. از موزه‌ها و برندهای بزرگ مد مانند گوچی، که فناوری را در اقلام دیجیتالی خود پذیرفته‌اند، تا موسیقی‌دانانی که از روش‌های قدیمی توزیع حقوق آهنگ خارج می‌شوند.

تلویزیون یا حتی برنامه های برنامه ریزی شده در عصر پخش، اکنون از NFT ها به عنوان وسیله ای برای برنامه های تامین مالی جمعی استفاده می کنند. NFTV محتوایی با مضمون رمزنگاری را پخش می‌کند و به بینندگان اجازه می‌دهد تا در مورد آنچه روی عرشه وجود دارد، نظر بدهند و در عین حال از NFT به عنوان ستون فقرات برنامه‌های تامین مالی جمعی خود استفاده می‌کنند.

هر برنامه دارای یک سری NFT های مرتبط است که به جای یک خانه رسانه ای غول پیکر، کنترل پروژه را به سازندگان می دهد، در حالی که صاحبان این فرصت را دارند که در محتوا مشارکت کنند.

گرگ سایپس، یکی از خالقان NFTV، با کوین تلگراف به گفتگو نشست تا در مورد خط ظریف بین دموکراتیزه کردن محتوا و تحقق دیدگاه های هنرمندان بحث کند.

افراد مشهور صنعت سرگرمی مانند کیم کارداشیان، اسنوپ داگ، امینم و مت دیمون در حال پیوستن به جنون NFT هستند. وقتی صحبت از خروجی خلاقانه به میان می آید، بسیاری از هنرمندان، به ویژه پیشکسوتان صنعت با سبک یا گروه خاصی، چشم انداز خاصی برای محتوای خود دارند.

با افزایش NFT ها و دادن نظر به جامعه، Cipes گفت که این می تواند «کاملاً» سازندگان را از بین ببرد و باید خط خوبی را طی کرد.

مربوط: اقتصاد خالق: چگونه به آنجا رسیدیم و چرا به آن ارتقاء Web3 نیاز داریم

او گفت که شبکه استریم مبتنی بر NFT آینده مانند یک کشتی دزدان دریایی عمل می کند و کاپیتان حرف آخر را می زند و همه تصمیمات دیگر دموکراتیک خواهد بود، از جمله شخصیت های اصلی.

هرکسی نقش، مسئولیت و مسئولیت خود را دارد. [And must] هر تیم را با آزادی خلاقانه رهبری کنید. “

Cipes همچنان کاربرد اضافی NFTها را در تنظیمات شبکه تلویزیونی به عنوان کلیدی برای امتیازات اضافی شبکه مانند عضویت در اشتراک برجسته می کرد، اما جنبه های قدرت و مالکیت ملموس وجود دارد.

محتوا راهی عالی برای ترکیب مفهوم NFT با ابزارهایی مانند سرگرمی است.

NFTV شامل محتوای مرتبط با موضوعات محبوب در جامعه رمزنگاری، مانند Bored Ape Yacht Club و کارتون‌های NFT World است.

یک مانع، درک دقیق چگونگی دموکراسی‌سازی NFT است. این حتی برای افرادی که در فضای کریپتو هستند نیز صادق است. Cipes می‌گوید که مشارکت عملی در این پروژه و سایر پروژه‌ها به شما درک کلی بهتری از فناوری می‌دهد.

وقتی مردم درگیر رسانه‌هایی می‌شوند که دوست دارند از آن استفاده کنند، پروژه‌های بیشتری دریافت می‌کنند.»

خود جامعه ارزهای دیجیتال به ترویج پروژه های سرگرمی و جریان اصلی ادامه می دهد. از آنجا که این پروژه ها تمایل دارند هم پذیرش و هم آموزش در مورد کارهای عملی دنیای واقعی را تقویت کنند.

در 18 اکتبر، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های بلاک چین، ریپل، موج دوم 250 میلیون دلار بودجه برای برنامه سازنده خود را برای معرفی Web3، که بر سرگرمی و رسانه متمرکز است، اعلام کرد.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا