اخبار ارز دیجیتال

آیا صرافی ها می توانند برای کاهش قیمت بیت کوین های ساختگی ایجاد کنند؟ exec پلتفرم کریپتو پاسخ می دهد

سرهی ژدانوف خواستار تنظیم گسترده تر صرافی های ارزهای دیجیتال فراساحلی شد که تحت ممیزی مالی قرار نگرفته اند.

یکی از مهمترین گزاره های ارزش بیت کوین (BTC) این است که هیچ کس نمی تواند بیت کوین های بیشتری بجز یک عرضه ثابت ایجاد کند. با این حال، مدیران صرافی‌های رمزنگاری جسورانه استدلال کرده‌اند که برخی از صرافی‌ها می‌توانند BTC را ایجاد و بفروشند که فقط در سیستم وجود دارد، نه در بلاک چین، تا بازار را دستکاری کنند.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، Serhii Zhdanov، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Exmo، اعتقاد خود را به اشتراک گذاشت که دستکاری بازار هنوز در فضای دارایی دیجیتال رایج است و چگونه ممکن است اتفاق بیفتد. من یک مثال زدم.

به گفته مدیران، اگر کسی بخواهد بازار را تخلیه کند، می‌تواند به یک صرافی خارج از کشور که ممیزی مالی انجام نداده است، ۱۰۰ میلیون دلار BTC درخواست کند و از ۱۰ میلیون دلار Tether (USDT) به عنوان وثیقه استفاده کند. بله، او توضیح داد. .

صرافی ها فقط این وجوه را به حساب های خود اضافه می کنند و این بیت کوین ها فقط در سیستم آنها ایجاد می شوند. آنها در بلاک چین بیت کوین وجود ندارند. تیم این بیت کوین ها را به قیمتی معادل ۱۰۰ میلیون دلار می فروشد و قیمت بیت کوین را در همه صرافی ها می اندازد.”

به گفته ژدانوف، دستکاری‌کنندگان بازار می‌توانند از معاملات آربیتراژ سود ببرند تا به سود برسند. او افزود: «بعد از کاهش قیمت، همان مقدار بیت کوین را با قیمت بسیار پایین‌تری می‌خرند و سود می‌برند».

مدیر عامل شرکت گفت که برای مبارزه و جلوگیری از این رویدادهای احتمالی، مبادلات یا محدود کردن تجارت بین بورس های نظارتی و فراساحلی، به یک سیاست نظارتی قوی تر به جامعیت بازار سهام نیاز است. مدیران بر این باورند که این بازار را مکان بهتری برای سرمایه گذاران در هر اندازه ای می کند.

مربوط: تحلیلگر ادعا می کند که صرافی ها بیت کوین شما را می فروشند، پلتفرم های معاملاتی کریپتو واکنش نشان می دهند

علاوه بر این، مدیران خاطرنشان کردند که یکی از موانع پذیرش جریان اصلی رمزارز، نگرانی‌های مربوط به پولشویی است که به گفته مدیرعامل، رعایت و مقررات جامع‌تر این نگرانی‌ها را از بین می‌برد. او گفت:

“ارزهای رمزنگاری شده یک چیز جدید به سرعت در حال تکامل هستند و ذاتاً بسیار شبیه به ابزارهای سرمایه گذاری سنتی هستند. فکر کنید.”

در نهایت، ژدانوف توضیح داد که در حال حاضر، نهادهای مخرب مانند هکرها به دلیل حفره‌هایی در امنیت آنها، بیشتر جذب ارزهای رمزنگاری شده هستند تا بانک‌ها. مدیران گفتند امنیت همچنین کلید پذیرش گسترده‌تر دارایی‌های دیجیتال است.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا