اخبار ارز دیجیتال

کامرون وینکلووس از هیئت مدیره اروپایی جمینی استعفا داد

با وجود این تغییر، کامرون و تایلر وینکلووس به اجرای عملیات جهانی صرافی ارزهای دیجیتال ادامه خواهند داد.

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال جمینی، از هیئت مدیره این شرکت اروپایی استعفا داده است.

همانطور که در بیانیه ای که به خبرگزاری های محلی ارسال شده است، کامرون به رهبری عملیات جهانی Gemini در کنار برادر دوقلوی خود، تایلر وینکلووس، ادامه می دهد.

“ما خوشحالیم که تأیید می کنیم که این تغییر به مجلس عوام شرکت ارائه شده است و رهبری محلی را به هیئت مدیره اضافه می کنیم تا رشد تجارت جمینی در بریتانیا و اروپا را منعکس کنیم. من به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت خدمت خواهم کرد.

بر اساس این پرونده، گیلیان لینچ، رئیس جمینی در ایرلند و اروپا، به هیئت مدیره بلر هالیدی خواهد پیوست. بر اساس پروفایل لینکدین، بلر دو سال را به عنوان مدیر عامل بریتانیا در جمینی سپری کرد تا اینکه اوایل این ماه به صرافی رقیب کراکن رفت.

در جولای، جمینی تأییدیه اداره پول الکترونیکی (EMI) را از بانک مرکزی ایرلند (CBI) دریافت کرد، که به شرکت اجازه می‌دهد پول الکترونیکی صادر کند، خدمات پرداخت ارائه کند و چندین ماه پیش فرآیند پرداخت الکترونیکی شخص ثالث را بپذیرد.

در ژوئن، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) ادعا کرد که جمینی در جلسات و اسناد شخصی در سال 2017 اظهارات نادرست یا گمراه کننده ای را ارائه داده است، که قانون بورس کالا و سایر مقررات را نقض کرده است. شکایتی علیه جمینی تنظیم کرده است.

این آژانس در حال انجام یک ارزیابی بالقوه خود گواهی قراردادهای آتی بیت کوین بر اساس قیمت لحظه ای بیت کوین بود که توسط حراجی که در پلت فرم معاملات دارایی دیجیتال Gemini برگزار شد، تعیین شد.

همچنین امسال، تنها دو ماه پس از اینکه بنیانگذاران شرکت در فهرست میلیاردرهای کریپتو فوربس به عنوان بخشی از “کاهش شدید هزینه ها” در زمستان کریپتو قرار گرفتند، صرافی اعلام کرد که بیش از 10 درصد کارکنانش اخراج شده اند. هر کدام 4 میلیارد دلار

کوین تلگراف با جمینی تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا