اخبار ارز دیجیتال

قانونگذار کالیفرنیا لایحه ای را برای مجوز و تنظیم شرکت های ارزهای دیجیتال تصویب کرد

این لایحه صرافی‌های دارایی دیجیتال و شرکت‌های رمزنگاری را ملزم می‌کند تا مجوز فعالیت در کالیفرنیا را دریافت کنند.

قانونگذاران کالیفرنیا ۷۱-۰ قانون دارایی‌های مالی دیجیتال را که با نام AB 2269 نیز شناخته می‌شود، در روز سه‌شنبه ۳۰ اوت به تصویب رساندند. این لایحه اکنون در دست فرماندار گاوین نیوسام است. صراحتا خودداری کنید

این لایحه صرافی‌های دارایی‌های دیجیتال و شرکت‌های رمزنگاری را ملزم می‌کند مجوزهای عملیاتی اعطا شده توسط دفتر حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا را دریافت کنند. عملیات خارج از محدوده چنین مجوزی ممنوع است. لازم الاجرا از ۱ ژانویه ۲۰۲۵.

عدم رعایت ممکن است مرتکبین را مشمول جریمه های مدنی تا سقف ۱۰۰۰۰۰ دلار در هر روز تخلف کند.

سناتور تیموتی گریسون (D-Concord)، که حامی این لایحه بود، قبلاً گفته بود که هیجان در مورد ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال را درک می کند.

من از توانایی بازار برای کمک به توانمندسازی مصرف‌کنندگان برای سرمایه‌گذاری مالی و مشارکت در سیستمی که اغلب احساس بسته بودن می‌کرده، تحت تأثیر قرار گرفته‌ام.»

اما گریسون همچنین گفت که جدید بودن خطرات ناشی از مقررات ناکافی را به همراه دارد.

این لایحه حمایت‌های اساسی اما ضروری را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کند و با ایمن‌تر کردن آن برای همه، یک بازار ارز دیجیتال سالم را ارتقا می‌دهد.»

در حال حاضر، قانون جاری در کالیفرنیا، قانون حواله است. قانون تجارت حواله بدون مجوز معتبر از کمیساریای حمایت مالی و نوآوری را ممنوع کرده است.

در صورت ارائه، لایحه جدید، از جمله موارد دیگر، به وزارت اجازه می دهد تا تحقیقات مربوط به دارندگان مجوز را انجام دهد.

مربوط: کالیفرنیا مجدداً اجازه می دهد ارزهای دیجیتال به کمپین های سیاسی ایالتی و محلی اهدا شود

رگولاتورهای کالیفرنیا به طور فعال فضای رمزنگاری را زیر نظر دارند. در ماه مه، Newsom یک فرمان اجرایی برای هماهنگی چارچوب های نظارتی فدرال و ایالتی برای بلاک چین امضا کرد.

قانون‌گذاران ایالتی همچنین به مصرف‌کنندگان گفتند که هنگام برخورد با حساب‌های رمزنگاری دارای بهره، «احتیاط زیادی به خرج دهند».

این بر اساس یک مطالعه جدید توسط CoinGecko است که نشان می دهد کالیفرنیا بر اساس داده های جستجوی اینترنتی، ایالتی است که بیشترین علاقه را به بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) دارد.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا