اخبار ارز دیجیتال

Bybit با گسترش پشتیبانی Stablecoin جفت های معاملاتی USDC Spot را گسترش می دهد

مشتقات کریپتو شرکای خود را با Circle مبادله می کنند تا مجموعه خدمات USDC را گسترش دهند. معامله گران همچنین به تبدیل خودکار بین استیبل کوین و دلار دسترسی دارند.

صرافی مشتقات رمزنگاری Bybit با ناشر استیبل کوین Circle Internet Financial شریک شده است تا مجموعه جفت‌های معاملاتی نقطه‌ای خود را به USD Coin (USDC) گسترش دهد.

این شرکت روز چهارشنبه گفت، تحت این قرارداد مشارکت، بای‌بیت جفت ارز USDC خود را گسترش خواهد داد تا چندین ارز دیجیتال اضافی را شامل شود و تبدیل خودکار بین دلار آمریکا و USDC را ارائه دهد. Bybit گفت که قصد دارد با Circle در ابتکارات دیگری برای تقویت پذیرش استیبل کوین ها و ارزهای دیجیتال همکاری کند.

به گفته نمایندگان Circle، در حال حاضر، Bybit از حدود 35 جفت نقطه USDC پشتیبانی می کند.

Bybit در آوریل امسال گزینه های USDC و قراردادهای دائمی را راه اندازی کرد و به معامله گران راه های بیشتری برای محافظت در برابر حرکات بازار لحظه ای داد. در آن زمان، بن ژو، مدیرعامل Bybit به کوین تلگراف گفت که عرضه گزینه ها در پاسخ به تقاضای رو به رشد کاربران بوده است. روز چهارشنبه، ژو گفت که راه‌اندازی گزینه‌های USDC موفقیت‌آمیز بود و بای‌بیت قصد دارد “ارتباطات همکاری خود را با Circle بیشتر توسعه دهد.”

علاوه بر گزینه های USDC، Bybit قصد دارد به زودی گزینه های اتر (ETH) و Solana (SOL) را در دسترس معامله گران قرار دهد.

مربوط: مشتقات بیت کوین عدم اعتماد گاوها را نشان می دهد

طبق CoinMarketCap، USDC Circle دومین استیبل کوین بزرگ جهان با ارزش بازار 52.3 میلیارد دلار است. تنها USDT تتر با ارزش بازار 67.6 میلیارد دلاری، نفوذ بیشتری در بازار دارد.

دایره تفکیک کامل ذخایر USDC را برای دوره منتهی به 30 ژوئن 2022 در ژوئیه منتشر کرد. در آن زمان، حدود 75.6 درصد از حمایت ها مربوط به اسناد کوتاه مدت خزانه داری ایالات متحده بود. باقی مانده این موقعیت، سپرده های نقدی نزد بانک های داخلی بود.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا