اخبار ارز دیجیتال

بوترین و آرمسترانگ با نزدیک شدن به ادغام اتریوم به تغییرات در اثبات سهام فکر می کنند

با نزدیک شدن The Merge به اتریوم، دو شخصیت با نفوذ در فضای رمزنگاری، سفرهای فردی خود را برای درک وعده اثبات سهام آشکار می کنند.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم و برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، گفتند که طرز فکر گام به گام که به اتریوم کمک کرد از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) حرکت کند، من آن را یک تغییر و مشارکت مهم جامعه می‌دانم. .

این دو غول صنعت به ویکتور بونین متخصص پروتکل Coinbase در پادکست Around the Block برای یک بحث روشنگر با محوریت The Merge که قرار است در اواسط سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار شود، پیوستند.

بوترین تاریخچه خود را در در نظر گرفتن اثبات سهام به عنوان مکانیزم اجماع احتمالی برای بلاک چین اتریوم بازتاب داد.

به گفته یکی از بنیانگذاران اتریوم، در یکی از اولین پست های وبلاگ پروژه در سال ۲۰۱۴، او الگوریتمی به نام Thrasher را پیشنهاد کرد که این مفهوم را معرفی کرد که گره ها برای رای دادن به اقدامات متضاد جریمه می شوند.

«این تلاش من برای حل چیزی بود که منتقدان Proof of Stake آن را مشکل «غیر بحرانی» می‌نامند. با Proof of Work، اگر می خواهید روی دو بلوک بسازید، باید دو برابر کار کنید، اما با Proof of Stake، می توانید هر چقدر که بخواهید امضا کنید. “

بوترین معتقد بود که اعمال مجازات های صریح برای امضای رفتار ناسازگار گزینه مناسبی خواهد بود. تا سال ۲۰۱۴، تحقیقات برای بررسی مفروضات امنیتی که اتریوم باید برای PoS به آنها تکیه کند، ادامه داشت.

بوترین سپس در مورد مفهومی به نام «سوژکتیویته ضعیف» فکر کرد که اواخر همان سال معرفی شد. او توضیح داد که برای اینکه یک شبکه PoS از تضمین های امنیتی کامل مکانیزم بهره مند شود، گره ها باید به طور منظم آنلاین باشند.

موارد مرتبط: هزینه‌های کمتر، سریع‌تر پس از ادغام اتریوم؟ روی آن حساب نکنید

این را می توان به صورت هفتگی، ماهانه یا سالانه انجام داد، در حالی که دوره های طولانی تر از نظر نقدینگی برای سهامداران ناخوشایندتر است. بوترین معتقد است که این یک نکته کلیدی در تصمیم گیری برای انتقال به PoS بود.

از قضا، فهمیدن این که این یک معاوضه اجتناب ناپذیر بود در واقع باعث شد احساس راحتی کنم.

آرمسترانگ به گفتگو ملحق شد و اعتراف کرد که وقتی برای اولین بار در مورد PoS شنید، تمایلی نداشت و چندین سال طول کشید تا نظرش را تغییر دهد.

زمانی که مردم شروع به صحبت در مورد یک زبان کامل تورینگ در بلاک چین کردند، در ابتدا شک داشتم زیرا فکر می کردم حمله به این زبان آسان است.

مدیر عامل Coinbase پس از توضیح اینکه اعتقاد اولیه او مبنی بر اینکه بیت کوین می تواند به عنوان بلاک چین اولیه اکوسیستم عمل کند، محدودیت هایی دارد، شروع به بررسی مجدد این مفهوم کرده است. موفقیت برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapps) که روی اتریوم اجرا می‌شوند، آرمسترانگ را برای انتقال به PoS روشن‌تر کرده است.

“فقط دیدن Vitalik در حال توسعه و ظهور Dapps باعث شد فکر کنم که در Coinbase باید با تمام زنجیره ها و نشانه هایی که بیرون می آیند آگنوستیک باشیم. ما نمی توانیم یک جا بنشینیم.” در اینجا در Ivory Tower، ما فقط بر روی یکی تمرکز می کنیم. دارایی “

بوترین اعتقاد خود را نشان داد که PoS قوی تر و غیرمتمرکزتر از PoW است و اعتبار سنجی اتریوم را می توان در هر نقطه از جهان راه اندازی کرد. افراد برای انجام این کار فقط به کامپیوتر و اتصال به اینترنت نیاز دارند.

این جفت همچنین در اقدام وزارت خزانه‌داری ایالات متحده برای تحریم آدرس‌های USD Coin (USDC) و Ether (ETH) متصل به Tornado Cash شریک بوده‌اند، در حالی که Coinbase عملیات سهام‌داری را برای حفظ یکپارچگی کل شبکه اجرا کرده است. همچنین اشاره کردم که امیدوارم متوقف شود. یک موقعیت فرضی که در آن یک تراکنش نیاز به سانسور دارد.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا