🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت ها باید دو حقوق را به صورت رمزنگاری «معادل نقدی» نگه دارند: تیم دریپر


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیم دریپر، سرمایه‌گذار آمریکایی، به کارآفرینان هشدار داده است که اگر دولت به چاپ پول و کاهش نرخ بهره ادامه دهد، خود را برای ورشکستگی «بیشتر» آماده کنند.

تیم دریپر، سرمایه‌گذار آمریکایی و کارآفرین سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز، با سرمایه‌گذاری حداقل دو نفر در بیت‌کوین (BTC) یا یک ارز دیجیتال جایگزین، به ابهام ایجاد شده ناشی از شکست بانک سیلیکون ولی (SVB) پاسخ داده است.

۲۵ مارس گزارش تیم دریپر خطاب به موسس این کسب و کار گفت که بیت کوین «دومینویی» بانک ها و پوششی در برابر مداخله دولت است و گفت که کسب و کارها «دیگر برای مدیریت پول نقد خود به یک بانک یا آژانس دولتی تکیه نمی کنند.» من نمی توانم. او اضافه کرد.

دراپر پیشنهاد کرد که کارآفرینان حداقل “شش ماه پول نقد کوتاه مدت” را در دو حساب بانکی جداگانه، یکی در یک بانک محلی و دیگری در یک بانک بین المللی نگه دارند.

او همچنین خاطرنشان کرد که شرکت‌ها باید حداقل دو حقوق «معادل نقدی» در بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال داشته باشند.

دراپر توضیح داد که این اقدامات احتیاطی ضروری است زیرا دولت کنترل بانک ها را به دست گرفته است و خود دولت “در خطر ورشکستگی” قرار دارد.

این سازمان همچنین هشدار داد که هیئت‌ها و مدیریت مسئولیت دارند تا مهلت‌های حقوق و دستمزد را «حتی در شرایط بحرانی» رعایت کنند، که نشان می‌دهد آمادگی خوب ضروری است. او گفت:

اگر دولت ها به چاپ پول و تعدیل نرخ های بهره برای مبارزه با تورم ناشی از چاپ بیش از حد ادامه دهند، ورشکستگی بانک ها ممکن است بیشتر شود، بنابراین مهم است که یک برنامه اضطراری داشته باشیم.»

دراپر گفت که او این طرح را اجرا کرد زیرا «بسیاری از استارت‌آپ‌ها» پس از بسته شدن SVB و سایر بانک‌ها از او درخواست «کمک اضطراری» کردند.

وی همچنین در این گزارش به بنیانگذاران هشدار داد که در برابر کلاهبرداری هوشیار باشند و متذکر شد که کلاهبرداران در شناسایی و بهره برداری از نقاط ضعف سیستم مهارت دارند.

علاوه بر این، او به بنیانگذاران توصیه کرد که هر زمان که دستورالعمل‌های انتقال سیم یا سیستم مجوز جدید تغییر می‌کند، می‌توان با بررسی با همه طرف‌ها از کلاهبرداری‌های فیشینگ جلوگیری کرد.

مربوط: دلایل زیادی برای شکست بانک سیلیکون ولی وجود دارد، اما ارز دیجیتال یکی از آنها نیست

این پس از آن بود که تیم دریپر آهنگ بیت کوین خود ساخته خود را در پایان سخنرانی خود در هفته بلاک چین ۲۰۲۳ پاریس در ۲۲ مارس اجرا کرد.

او گفت که این آهنگ به بانک های دره سیلیکون و “همه بانک هایی که شکست خورده اند و ادامه خواهند داد” تقدیم شده است.

این آهنگ مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت و دریپر با بیان اینکه بلاک چین، بیت کوین و قراردادهای هوشمند یکی از “بزرگترین انتقال ها در تاریخ جهان” هستند، زمان خود را روی صحنه به پایان رساند.نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا