🚨 اخبار ارز دیجیتال

بوسان تفاهم نامه با Huobi امضا می کند تا از صرافی ارزهای دیجیتال محلی پشتیبانی بیشتری دریافت کند

Huobi Global سومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال است که قرارداد توسعه اکوسیستم بلاک چین را با یکی از شهرهای کره جنوبی امضا کرده است.

با ورود Huobi Global به اکوسیستم توسعه، شهر «بلاک چینی» بوسان کره جنوبی به بستن قراردادها با بزرگان صنعت کریپتو ادامه می‌دهد.

Huobi Global و شعبه کره جنوبی آن به آخرین صرافی تبدیل شده اند که تفاهم نامه ای را با دولت شهری بوسان برای مشارکت در رشد صنعت بلاک چین امضا کرده اند.

بر اساس اعلام رسمی Huobi، این مشارکت باعث می شود که این شرکت از تحقیق و توسعه، فناوری و حمایت مالی از بورس ارز دیجیتال بوسان پشتیبانی کند. Huobi همچنین به شناسایی و جذب استعدادهای بلاک چین در صرافی های محلی در بوسان کمک خواهد کرد.

Huobi از سال ۲۰۱۹ یک دفتر محلی راه اندازی کرده است و مجوز نظارتی اجباری را از کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی در سال ۲۰۲۱ دریافت کرده است. این شرکت از تجربه عملیاتی داخلی خود به عنوان یک عامل کلیدی در حمایت از هدف بوسان برای تبدیل شدن به یک هاب جهانی ارزهای دیجیتال و بلاک چین یاد می کند. .

مرتبط: کره جنوبی تحقیقات و مقررات رمزنگاری را افزایش می دهد

بیانیه Junyoung Choi، مدیر عامل شرکت Huobi Korea، روابط تجاری موجود این شرکت با شرکت‌کنندگان اکوسیستم بلاک چین و همچنین تخصص موسسه Huobi و آکادمی Huobi را به عنوان محرک‌های کلیدی افزایش مشارکت برجسته کرد.

ما بر این باوریم که بوسان دارای ویژگی‌های قوی است که نوآوری و رشد را تقویت می‌کند، و ما اعتقاد آنها را به اشتراک می‌گذاریم که فناوری بلاک چین صنایع سنتی را متحول کرده و به نفع آن خواهد بود.

به عنوان بخشی از این معامله، Huobi همچنین متعهد شد که هفته بلاک چین بوسان را که در پایان اکتبر ۲۰۲۲ برگزار می شود، حمایت مالی کند.

بوسان همچنین در آگوست ۲۰۲۲ قراردادی با پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال Sam Bankman-Fried FTX امضا کرد تا به توسعه یک صرافی محلی در بوسان کمک کند. بایننس نیز در همان ماه قرارداد مشابهی را با شهر امضا کرد و مدیر عامل Changpeng ‘CZ’ Zhao در این اطلاعیه شرکت کرد.

هر دو FTX و Binance به عنوان بخشی از این معامله، حضور محلی در شهر ایجاد خواهند کرد، و دفتر محلی Huobi کره در حال حاضر در بوسان جای پایی دارد.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا