اخبار ارز دیجیتال

شهر بوسان شراکت FTX را برای ایجاد تبادلات اجتماعی اعلام می کند

شهر “بلاک چین” کره جنوبی، بوسان، به ایجاد مشارکت برای تقویت رشد صنعت ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

بوسان، دومین شهر بزرگ کره جنوبی، همکاری با پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال FTX را برای ایجاد یک صرافی محلی ارزهای دیجیتال و تقویت توسعه بلاک چین اعلام کرده است.

FTX Sam Bankman-Fried از ایجاد بورس دارایی دیجیتال بوسان به دنبال بیانیه رسمی شهر متروپولیتن بوسان در ۳۰ آگوست پشتیبانی می کند. این شرکت مستقر در باهاما، به این شهر در ترویج رشد صنعت بلاک چین محلی کمک خواهد کرد.

شهر بوسان قصد دارد با استفاده از فناوری و زیرساخت FTX، صرافی ارز دیجیتال خود را ایجاد کند. FTX همچنین در ترویج آموزش ویژه بلاک چین با دانشگاه‌ها و پروژه‌های محلی در «مناطق آزاد ویژه بلاک‌چین» شهر که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شده‌اند، مشارکت خواهد داشت.

به گفته ایمی وو، مدیر عامل FTX Investments، این شرکت قصد دارد طی ۱۲ ماه آینده یک شعبه FTX کره جنوبی را در بوسان راه اندازی کند تا به بوسان کمک کند تا به مرکز مالی دیجیتال آسیا تبدیل شود.

گزارش مرتبط: مقامات کره جنوبی به ۱۵ نهاد مرتبط با فروپاشی Terra حمله کردند

قرارداد بوسان سیتی با FTX به دنبال همکاری دیگری با Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، انجام شد. این شرکت و شهر در ۲۶ آگوست یادداشت تفاهمی را برای ارائه پشتیبانی فنی و زیرساختی برای تلاش‌های توسعه بلاک چین امضا کردند.

مدیر عامل بایننس Changpeng ‘CZ’ Zhao در این اعلامیه در کنار پارک شهردار بوسان، Heong-Joon Park، که بایننس برای کمک به ایجاد یک صرافی ارزهای دیجیتال و صنایع مختلف بلاک چین همراه بود، شرکت کرد. هر دو بایننس و FTX در حال برنامه ریزی برای ایجاد حضور در کشور در یک سال آینده هستند.

بوسان در پنج سال گذشته تلاش کرده خود را به عنوان قطب بلاک چین در کره جنوبی معرفی کند و ابتکارات و مشارکت های مختلفی برای رسیدن به این هدف ایجاد شده است. از زمانی که بوسان در سال ۲۰۱۹ به عنوان جعبه شنی بلاک چین در کره جنوبی تعیین شد، بسیاری از پروژه ها از این فناوری استفاده کرده اند.

این شامل راه‌اندازی سیستم هویت مبتنی بر بلاک چین، پشتیبانی از پرداخت‌های ارزهای دیجیتال برای طیف وسیعی از خدمات در محبوب‌ترین سواحل و پلتفرم گواهینامه رانندگی مبتنی بر بلاک چین بود.

واحد اطلاعات مالی کره جنوبی برای سرکوب صرافی های خارجی فعال در این کشور در سال ۲۰۲۲ فشار می آورد، در حالی که کمیسیون خدمات مالی اکنون در کمیسیون ملی است.ما به سرعت در حال بررسی ۱۳ صورت حساب مختلف مربوط به ارزهای دیجیتال هستیم. کنگره جمهوری کره

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا