اخبار ارز دیجیتال

۴ برابر باگ های شبکه اتریوم – تا ۱ میلیون دلار قبل از ادغام پرداخت می شود

به گفته بنیاد اتریوم، شناسایی یک «اشکال حیاتی» (اشکالی که تأثیر قابل توجهی روی بلاک چین داشته یا می تواند داشته باشد) تا ۱ میلیون دلار ارزش دارد.

بنیاد اتریوم اعلام کرده است که پیش از حرکت به سمت اثبات سهام در بلاک چین، پرداخت های پاداش باگ شبکه خود را چهار برابر خواهد کرد.

در پست وبلاگی چهارشنبه، بنیاد اتریوم گفت که بین ۲۴ آگوست تا ۸ سپتامبر، تمام “موفقیت های مربوط به ادغام برای آسیب پذیری ها” برای Whitehats که شبکه را آزمایش می کنند، چهار برابر خواهد شد. به گفته این بنیاد، شناسایی یک «اشکال حیاتی» (اشکالی که تأثیر قابل توجهی روی بلاک چین داشته یا می تواند داشته باشد) تا ۱ میلیون دلار ارزش دارد. برنامه Bounty همچنین به شما امکان می دهد تا اشکالات کم خطر، متوسط ​​و پرخطر را ارسال کنید.

به عنوان بخشی از حرکت به سمت اثبات سهام، این بنیاد گفت که شبکه اتریوم “ابتدا باید با ارتقای Bellatrix در زنجیره بیکن فعال شود.” ۱۰-۲۰. توسعه دهندگان اصلی قبلاً اعلام کرده بودند که سختی ترمینال کامل (TTD) (سختی آخرین بلوک استخراج شده) باعث پایان کار اثبات کار و شروع اثبات سهام در ۱۵ سپتامبر می شود. ادغام موقت را اعلام کردند. تاریخ برای روز

این بنیاد گفت: «مشکل اضافه شده در هر بلوک به نرخ هش شبکه فرار بستگی دارد. “هرچه هش ریت بیشتر به شبکه بپیوندد، زودتر به TTD می رسد. به همین ترتیب، هرچه هش ریت بیشتر از شبکه خارج شود، TTD دیرتر به دست می آید.”

منبع: بنیاد اتریوم

این بنیاد افزود که دارندگان و کاربران اتر (ETH) نیاز چندانی به انجام هیچ اقدامی غیر از “مراقب کلاهبرداری” قبل از ادغام نخواهند داشت. پس از مهاجرت، استخراج دیگر امکان پذیر نیست، اما هم استیکرها و هم اپراتورهای گره باید کلاینت های لایه اجرا را اجرا کنند، دومی در کلاینت های لایه اجماع.

در ژوئیه ۲۰۲۰، بنیاد اتریوم اعلام کرد که یک “شبکه حمله” عمومی اتریوم ۲.۰ راه اندازی کرده است، که در آن زمان جایزه ای ۵۰۰۰ دلاری برای کلاه سفیدها ارائه کرده است تا از مشکلات احتمالی مشتری سوء استفاده کنند. اما در آگوست ۲۰۲۱، یک آسیب‌پذیری که بر نسخه قبلی سرویس گیرنده نرم‌افزار اتریوم، Geth تأثیر گذاشت، بیش از نیمی از گره‌های شبکه را تقسیم کرد. ادغام به آخرین نسخه Geth به عنوان مشتری اجرایی آن نیاز دارد.

مربوط: MakerDAO بزرگترین باگ بونتی را با ۱۰ میلیون دلار جایزه راه اندازی کرد

پروژه‌های دیگر بهره‌برداری‌هایی را خواهند یافت که خطر سرقت یا از دست دادن میلیون‌ها دلار را دارند، همانطور که Sky Mavis پس از هک ۶۰۰ میلیون دلاری Ronin Network در آوریل ۲۰۲۲ انجام داد. ما پاداش‌های اشکال تا سقف ۱ میلیون دلار یا ماهانه برای این هدف ارائه می‌کنیم. در ماه ژوئن، Aurora، یک راه‌حل پل‌سازی و مقیاس‌پذیری اتریوم، ۶ میلیون دلار جایزه به هکرهایی که باگ‌های مهمی را پیدا کردند، پرداخت کرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا