🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین در PPI ایالات متحده نوسان می کند زیرا معاملات آتی بیت کوین به اوج بهره باز می رسد

با وجود نوسانات نسبتاً ثابت، علاقه باز به معاملات آتی بیت کوین به ۶۶۰۰۰۰ بیت کوین رسید.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در ۱۲ اکتبر شاهد نوسانات ناگهانی بود زیرا داده های اقتصادی ایالات متحده شروع به حرکت در بازار کردند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

تحلیلگر: نوسانات PPI مزه چیزهایی است که در راه است

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که BTC/USD ناگهان به زیر ۱۹۰۰۰ دلار سقوط کرد زیرا اعداد شاخص قیمت تولیدکننده انتظارات را شکست داد.

یک ساعت قبل از شروع معاملات، شاخص PPI به پایین ترین سطح محلی ۱۸۹۶۷ دلار رسید که نشان می دهد تورم به همان سرعتی که فدرال رزرو انتظار داشت آرام نشده است.

با این حال، زیان ها به سرعت محو شدند و در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین قبلاً بالای ۱۹۰۰۰ دلار بهبود یافته بود.

Michaël van de Poppe، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل پلتفرم معاملاتی Eight، گفت: “نوسانات زیادی در این تعداد PPI وجود دارد. حداقل تورم شتاب نمی گیرد.” من نوشته ام برخی از واکنش های توییتری

“اما نوسانات در طول دوره CPI فردا بالاتر خواهد بود. همچنین امشب در طول دقیقه FOMC.”

Van de Poppe به معامله‌گران توصیه می‌کند که در طول رویدادهای کلان آینده از اهرم‌های مالی خودداری کنند و به‌ویژه CPI تمایل دارد برخی از تقلبی‌های متمایز را قبل و بعد از انتشار ارائه دهد.

با وجود این، دامنه معاملات بیت کوین باریک باقی ماند و برای برخی از فعالان بازار نیازی به سرمایه گذاری بر روی حرکات نسبتاً کوچک در بازار نبود.

در آخرین به‌روزرسانی در مورد معاملات BTC/USD در ۱۱ اکتبر، معامله‌گر محبوب Crypto، Il Capo، این راه‌اندازی را «ساده» توصیف کرد.

وی گفت: قیمت ها برای سه هفته بین ۱۹۰۰۰ تا ۲۰۵۰۰ در نوسان بوده است. بسته شدن.

“اگر به طور تصادفی در محدوده ای فلیپ فلاپ کنید و بیهوده پول از دست بدهید، به این معنی است که صبر ندارید. سناریوی اصلی دقیقاً یکسان است: ابتدا ۲۱k، سپس پایین ترین حد جدید (۱۴k-16k).

این سفرها به پایین‌ترین سطح کلان، مشکلات جدی برای معامله‌گران مشتقاتی ایجاد می‌کند که در بزرگترین انباشت علاقه آزاد در معاملات آتی بیت‌کوین تا کنون ثبت شده است.

با توجه به منبع تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، این آمار ۶۶۰۰۰۰ BTC بود.

سود باز معاملات آتی بیت کوین در بالاترین حد خود قرار دارد و نوسانات واقعی تقریباً به پایین ترین حد خود رسیده است. نظر داد.

نمودار بهره باز معاملات آتی بیت کوین منبع: Glassnode

DXY تثبیت می شود، اما ین سقوط می کند

در همین حال، سهام ایالات متحده پس از کاهش اولیه پس از آغاز معاملات، عقب نشینی کرد.

مربوط: قیمت بیت کوین هنوز به “حداکثر درد” نرسیده است – ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

شاخص دلار آمریکا (DXY) به آخرین مرحله تقویت خود ادامه داد و پس از شکست در رسیدن به سطح ۱۱۳.۵ در روز نزدیک به ۱۱۳.۳ باقی ماند.

DXY بسیار بالاتر از بالاترین سطح ۲۰ سال اخیر است و هیچ باد مخالف جدیدی برای دارایی های ریسک ایجاد نکرده است.

نمودار شمعی ۱ ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

با این حال، دلار قوی جرقه بحران در جاهای دیگر زده است زیرا ین ژاپن به سطحی بازگشته است که از دهه ۱۹۹۰ مشاهده نشده بود.

علی‌رغم تلاش‌های بانک مرکزی برای تقویت ارز، USD/JPY این افزایش‌ها را تا اکتبر حذف کرد و اکنون با یک رکورد جدید چند دهه‌ای مواجه است.

نیک باتیا، محقق مالی، می گوید: مفهوم «نیمه عمر مداخله» را مجدداً مرور کنید. پاسخ داد.

این در بازدهی بریتانیا دیده می‌شود، به‌طوری‌که بانک مرکزی USDJPY در حال عصبانیت است و وارد عمل می‌شود، و معامله‌گران ارب آن را تضعیف می‌کنند تا اینکه بانک مرکزی مجبور به وارد کردن بیشتر شود.»

نمودار کندل ۱ روزه USD/JPY.منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا