اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین در CPI ایالات متحده به پایین ترین حد در 3 هفته گذشته رسید زیرا بیت کوین 57 میلیون دلار را نقد کرد

یک آشفتگی قابل پیش بینی اما بی ثبات بازارهای کریپتو را تحت تأثیر قرار داده است زیرا داده های تورم ایالات متحده باعث می شود بیت کوین به 18200 دلار برسد.

بیت کوین (BTC) نوسانات معمولی را در 13 اکتبر نشان داد زیرا داده های اقتصادی ایالات متحده بازار را تکان داد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

معامله گران هدف 21000 دلاری را نگه می دارند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView از BTC/USD پیروی می‌کنند که برخی از حرکت‌های کتاب درسی را با چاپ شاخص قیمت مصرف‌کننده ایالات متحده (CPI) برای ماه سپتامبر نشان می‌دهد.

ارقام سپتامبر که 0.1 درصد بیشتر از انتظارات سال به سال بود، بلافاصله با فروخته شدن دارایی های ریسک و تقویت دلار در مواجهه با فشارهای تورمی ادامه دار احساس شد.

مطابق با رویدادهای قبلی CPI، بیت کوین شاهد یک تقلبی صعودی بود، اما در عرض چند دقیقه ناپدید شد، که منجر به کاهش طولانی مدت آن به 18183 دلار در Bitstamp شد.

این رالی بزرگترین ارز دیجیتال را به 18800 دلار رساند که کمترین میزان از 22 سپتامبر است.

بر اساس داده های Coinglass، معامله گران بلند مدت و کوتاه مدت دچار سوختگی شدند و مجموع انحلال 24 ساعته به 57 میلیون دلار رسید.

نمودار انحلال بیت کوین منبع: Coinglass.

منبع تحلیلی Material Indicators همراه با داده های سفارش خرید Binance است.

نمودار پیوست شده پشتیبانی 18000 دلاری بیت کوین/دلار را نشان می دهد که حداقل سطوح پشتیبانی موقت را ارائه می دهد.

نمودار دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

معامله‌گر معروف کریپتو، ایل کاپو، ادعا کرد که بیت‌کوین علیرغم افت 4 درصدی در روز، برای صعود در بازار نزولی آماده می‌شود.

در ادامه تئوری موجود، یک پست توییتری آن روز خواستار افزایش قیمت به 21000 دلار قبل از نمایان شدن قیمت واقعی ماکرو شد که انتظار می رفت بین 14000 تا 16000 دلار باشد.

“انتظار نداشتم این حرکت تا این حد کم باشد. در واقع، انتظار داشتم واکنش های منفی خیلی زودتر رخ دهد.” Il Capo از Crypto من نوشته ام درباره پست کاهش CPI.

همانطور که گفته شد، SPX در حال پمپاژ است و DXY در حال تخلیه است. دلار بیت کوین هنوز پشتیبانی می شود. این می تواند یک تله خرس عظیم باشد. پرش به 21k هنوز معتبر است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Il Capo در Crypto/Twitter

دلار پس از اولین رشد سقوط کرد

از یک طرف، به نظر نمی‌رسد که رویداد CPI اعتماد به بازار سهام را تضعیف کند، با افزایش شاخص‌های ایالات متحده در بازار باز وال استریت.

مرتبط: بیت کوین به انتهای «کتاب درسی» نگاه می کند، با پایه هزینه 16000 دلاری نهنگ

در زمان نگارش این مقاله، S&P 500 و Nasdaq Composite به ترتیب 0.3% و 0.6% افزایش داشتند.

شاخص دلار آمریکا (DXY) که در اوایل روز افزایش یافت، به طور چشمگیری به هدف خود یعنی 112.5 کاهش یافت و به کاهش فشار بر بازارهای ارزهای دیجیتال با همبستگی بسیار کمک کرد.

نمودار شمعی 1 ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا