اخبار ارز دیجیتال

با افزایش تولید، موجودی استخراج بیت کوین در یک ماه دو برابر می شود

قیمت بیت کوین و اتریوم ممکن است اخیراً در حال افزایش بوده باشد، اما شرکت های استخراج بیت کوین قطعاً شتاب بیشتری به دست آورده اند.

سهام شرکت‌های ماینینگ کریپتو در ماه گذشته در بحبوحه افزایش قیمت دارایی‌های کریپتو، افزایش سوددهی استخراج و افزایش تولید BTC، ۱۲۰ درصد افزایش یافت.

سهام شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال Marathon Digital Holdings (124.12%)، Core Scientific (110.39%)، Hut 8 (98.95%) و Riot Blockchain (96.69%) در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است. یاهو فاینانس – عملکرد قابل توجهی از قیمت دارایی بیت کوین (BTC) (18.0٪) و اتر (ETH) (67.8٪) داشت.

Core Scientific در گزارش درآمد سه ماهه دوم خود که در ۱۱ آگوست ارائه شد، گزارش داد که بیت کوین های خود استخراج شده با رشد خیره کننده ۱۶۰۱ درصدی از سال تا به امروز به ۶۵۶۷ بیت کوین رسیده اند. درآمد سه ماهه دوم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۸ درصد افزایش یافته و به ۱۶۴ میلیون دلار رسیده است که ناشی از افزایش درآمد استخراج دیجیتال و میزبانی است.

Hut 8 Mining Corp. نیز افزایش ۷۱ درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته گزارش کرده است که در مجموع ۹۴۶ بیت کوین استخراج شده است که دلیل آن “رشد هش ریت از ماینرهای بسیار کارآمد اضافی” و افزایش فعالیت بوده است. در یک سایت معدن در انتاریو. درآمد در سه ماهه دوم نیز افزایش یافت و ۳۰.۷ درصد نسبت به سال قبل رشد کرد و به ۴۳.۸ میلیون دلار رسید.

Marathon Digital که نتایج سه ماهه دوم خود را در اوایل این هفته منتشر کرد، افزایش ۸ درصدی در فعالیت تولید بیت کوین را گزارش کرد و با وجود یک “محیط کلان چالش برانگیز” در سه ماهه ۷۰۷ بیت کوین تولید کرد که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. تولید بیت کوین

با این حال، هر سه شرکت به دلیل زیان‌های کاهش ارزش دارایی‌های ارزهای دیجیتال خود، زیان بیشتری را ثبت کردند.

افزایش قیمت سهام نیز همزمان با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال از زمان کاهش در ماه های ژوئن و جولای بوده است، به طوری که دارایی های رمزنگاری اصلی از جمله بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۱۸.۰% و ۶۷.۸% افزایش یافته اند. من اینجا هستم.

بر اساس Bitinfocharts، سود ماینینگ بیت کوین نیز از پایین ترین سطح یک ساله خود در ۱۹ ژوئن بازگشته است.

سود ماینینگ بیت کوین در ۳ ماه گذشته. منبع: Bitinfocharts.com

شرکت‌های استخراج بیت‌کوین مجبور شده‌اند در ماه‌های اخیر با عوامل متعددی دست و پنجه نرم کنند که بر تولید و سودآوری بیت‌کوین تأثیر گذاشته است. این شامل کاهش قیمت دارایی ها و افزایش هزینه های انرژی است. برخی از این عوامل به موج گرما در تگزاس و درگیری روسیه و اوکراین نسبت داده شده است.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا