اخبار ارز دیجیتال

لیزا کامرون، نماینده بریتانیا درباره بیت کوین و تبدیل شدن بریتانیا به هاب بین المللی ارزهای دیجیتال

دکتر لیزا کامرون، نماینده پارلمان بریتانیا در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت که او یک چشم انداز برای تبدیل شدن بریتانیا به یک مرکز بین المللی برای ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال دارد.

بریتانیا ممکن است به بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال معتاد باشد. کوین تلگراف با استفاده از فرصت اولین کنفرانس بزرگ بیت کوین اسکاتلند، با دکتر لیزا کامرون، عضو پارلمان صحبت کرد. دکتر لیزا کامرون زمان بیشتری را صرف کار با دارایی های دیجیتال می کند. کامرون به کوین تلگراف گفت:

من با شرکت‌هایی که در CBDCها و استیبل کوین‌ها دخیل هستند صحبت کرده‌ام. ما توکن‌های رمزنگاری را بررسی کردیم و بیت کوین به وضوح بخشی از این فضا است.

کامرون که عضو پارلمان حزب ملی اسکاتلند برای ایست کیلبراید، استراتابن و لسماهگو (مناطق اسکاتلند) است، برای وست مینستر (مترادف پارلمان بریتانیا) کار می کند. او شانه به شانه نخست وزیر جدید، ریشی سوناک، که به ارزهای رمزنگاری شده علاقه دارد، نشسته است.

کامرون همچنین رئیس گروه پارلمانی همه حزبی دارایی های دیجیتال و رمزنگاری (APPG) است. این انجمن “درباره چالش ها و فرصت های مرتبط با بخش کریپتو بحث خواهد کرد و نیازهای نظارتی آینده این بخش را بررسی خواهد کرد.”

ایجاد APPG نشان می دهد که بیت کوین و ارزهای دیجیتال ممکن است به جریان اصلی تبدیل شوند، اما آینده پول همچنان موضوع بحث حاشیه ای در بریتانیا است. در طول بازارهای نزولی و گاوی یک ارز افزایش و کاهش می یابد.

رویال ضرابخانه NFT اخیراً توسط نخست وزیر وقت و نخست وزیر فعلی سوناک عرضه شد و جامعه بیت کوین و کریپتو در واکنش به افزایش تورم صحبت کردند. با این حال، تنظیم‌کننده‌های بریتانیا نیز تبلیغات کریپتو را افزایش داده‌اند و ایجاد قانون دارایی‌های دیجیتال را زیر سؤال می‌برند.

لیزا کامرون، نماینده بریتانیا در حال صحبت با جو هال کوین تلگراف

برای سیاستگذاران در این محیط، کامرون به اهمیت آموزش در کنگره اشاره کرد. کامرون توضیح داد:

ما در یک منحنی یادگیری هستیم که بسیار مهم است زیرا دولت بریتانیا یک چشم‌انداز سیاستی برای بریتانیا دارد تا تبدیل به یک مرکز بین‌المللی برای ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال شود.»

این بومی اسکاتلندی به کوین تلگراف گفت: به این معنی است که چارچوب قانونی را که در بریتانیا در حال حرکت است در نظر بگیرید. کامرون موافقت کرد که با بیت کوین متفاوت از سایر ارزهای دیجیتال رفتار کند و ادامه داد:

درک من از جلسات کنفرانس بیت کوین این است که برخی از آنها به بیت کوین مرتبط هستند و برخی به دلیل ماهیت غیرمتمرکزشان چندان بزرگ نیستند.

چند روز پس از کنفرانس، کامرون به جایگاه پارلمان رفت تا با جرمی هانت، وزیر خزانه داری، در مورد دیدگاه بریتانیا برای تبدیل شدن به یک هاب ارزهای دیجیتال صحبت کند.

کامرون از شرکت در کنفرانس بیت کوین بریتانیا و اجلاس دارایی دیجیتال به عنوان بخشی از درخواست خود یاد کرد.

مربوط: تورم بریتانیا به 10.1 درصد رسید، جامعه بیت کوین بریتانیا واکنش نشان داد

در یک یادداشت خصوصی، کامرون اعتراف کرد که شخصاً صاحب هیچ ارز دیجیتالی نیست و به شوخی گفت که به این زودی یک ماکسیمالیست بیت کوین نخواهد بود. این می تواند به این معنی باشد که من عینی نیستم. ”

وقتی از او پرسیده شد که آیا ترجیح می دهد وقت خود را در اجلاس دارایی های دیجیتال دوستدار رمزنگاری و NFT سپری کند یا کنفرانس بیت کوین که در خانه او در ادینبورگ برگزار شد، گفت: “من کمی به سمت شهر خود متمایل هستم.”، اما خوب است که یک جلسه در لندن و یک جلسه در پایتخت اسکاتلند. آنها “همدیگر را تکمیل می کنند.”

این مصاحبه بخشی از مصاحبه آینده کوین تلگراف در یوتیوب است. در اینجا مشترک شوید.نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا