اخبار ارز دیجیتال

برت هریسون از ریاست FTX ایالات متحده استعفا داد و به سمت مشاور حرکت کرد

رئیس جمهور پیشین به زودی گفت که به حمایت از مدیر عامل و بنیانگذار سام بنکمن-فرید ادامه خواهد داد تا “اطمینان حاصل شود که FTX می تواند سال را با شتاب امضای خود به پایان برساند.”

برت هریسون، رئیس صرافی کریپتو FTX ایالات متحده، اعلام کرده است که در ماه‌های آینده به یک نقش مشاوره منتقل می‌شود.

هریسون روز سه شنبه در بیانیه ای در توییتر گفت گفت او از ریاست FTX US استعفا می دهد، اما در صرافی باقی می ماند «با هدف از بین بردن موانع فنی برای مشارکت کامل و بلوغ در بازارهای جهانی ارزهای دیجیتال، اعم از متمرکز و غیرمتمرکز». هریسون از می ۲۰۲۱ پس از حضور در سیتادل سکیوریتیز، به عنوان رئیس FTX ایالات متحده خدمت کرده است.

“من نمی توانم صبر کنم تا اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در آینده انجام می دهم به اشتراک بگذارم.” گفت هریسون “تا اون موقع من به سام کمک میکنم.” [Bankman-Fried] و تیم هایی که این انتقال را انجام داده اند اطمینان حاصل می کنند که FTX سال را با شتاب امضای خود به پایان می رساند. “

مربوط: رگولاتورها در برابر بیمه سپرده FTX ادعاهای ضعیفی دارند

اعلامیه هریسون به دنبال استعفای بلندپایه دیگری در صنعت کریپتو صورت می گیرد که الکس ماشینسکی روز سه شنبه به «وضعیت مالی دشوار» پیش روی کاربران به عنوان مدیر عامل سلسیوس اشاره کرد. او گفت که فوراً از سمت خود استعفا خواهد داد. در ۲۱ سپتامبر، جسی پاول از کراکن اعلام کرد که دیو ریپلی، مدیر عملیاتی، پس از تکمیل موقعیت ریپلی، مدیرعامل خواهد شد. پاول به عنوان کارگردان در بورس باقی خواهد ماند.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا