🚨 اخبار ارز دیجیتال

شکستن موانع: با ۷ زن که آینده ارزهای دیجیتال و وب ۳ را شکل می دهند آشنا شوید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کوین تلگراف با زنانی از پیشینه‌ها، پروژه‌ها، کشورها و نسل‌های مختلف درباره شغل، تنوع و سفرهای ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

از زمان تولد کریپتوکارنسی، زنان پروژه‌ها، جوامع و برندهایی را برای مقابله با شکاف‌های بسیار مورد نیاز این صنعت در حال ظهور توسعه داده‌اند.

با این حال، آنها چندان درگیر راه اندازی کسب و کار Web3 نیستند. بر اساس گزارش Web3 Career Market توسط صرافی ارزهای دیجیتال KuCoin، ۲۷ درصد از زنان حرفه ای در این زمینه در راه اندازی استارت آپ های ارزهای دیجیتال مشارکت دارند، در حالی که این رقم در مردان مورد بررسی ۴۱ درصد است. همان گزارش نشان می‌دهد که برای بسیاری، «فرهنگ همتایان» Web3 چالش‌های شغلی و موانعی را برای ورود زنان بیشتر به این حوزه ایجاد می‌کند.

تنوع همچنین مانعی در سایر صنایع مانند فناوری و امور مالی است، دو بخش که با ارزهای دیجیتال تلاقی می‌کنند. بنابراین جای تعجب نیست که زنان هنوز در میان توسعه دهندگان وب ۳ و معامله گران ارزهای دیجیتال کمتر حضور دارند. اما شرکت‌های بیشتری در این بخش در حال انجام اقداماتی برای بهبود تنوع هستند و خواستار همکاری‌های نوآورانه و پذیرش گسترده‌تر هستند.

تیم کوین تلگراف با زنان در جامعه کریپتو در مورد شغل آنها، سفر آنها به ارزهای دیجیتال و تنوع صنعت صحبت کرد. آنها زنانی از پیشینه ها، پروژه ها، کشورها و نسل های مختلف هستند. همه آنها در جهت اهداف مشابهی کار می کنند. این در مورد تشویق دیگران، صرف نظر از جنسیت، برای مشارکت در این صنعت به سرعت در حال تحول است.

با سیما کیندا جانسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی ناگتز آشنا شوید.

سیما قبل از اینکه یک حادثه امنیتی او را وارد فضای کریپتو کند، ۱۷ سال پیش از استراتژی‌های توسعه محصول برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های بزرگ فناوری حرفه‌ای داشت. کارت‌های اعتباری و داده‌های شخصی شوهرش به سرقت رفت. این تجربه باعث شد که او به این موضوع روی آورد. کنترل حریم خصوصی و در سال ۲۰۱۶ او و همسرش Nuggets را تأسیس کردند، یک کیف پول هویت غیرمتمرکز.

برای ساخت این پروژه، او تصمیم گرفت یک ایمیل به ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم بفرستد و از توسعه دهندگان توصیه کند. او به خاطر می‌آورد: “همه فکر می‌کردند احمقانه است. من فکر می‌کردم که او هرگز پاسخ نمی‌دهد. اگر به آن بروید.”

سیما خوش شانس است که متحدان مرد بزرگی در فضای وب ۳ دارد، اما زنان کارآفرین بیشتری نیاز به سرمایه گذاری و حمایت دارند تا پذیرش کریپتو را هدایت کنند. من معتقدم که وجود دارد.

“اگر مردم در مورد جذب یک میلیارد کاربر با ارزهای دیجیتال جدی هستند، باید تیم متنوعی را جذب و حفظ کنند که محصولات قدرتمندی را با ابزارهای مفید بسازد که برای همه ما معنادار است. من دارم.”

با ساندرا لیو، تحلیلگر تحقیقاتی نانسن آشنا شوید.

ساندرا توسط خواهرش با ارزهای رمزنگاری شده آشنا شد و به سرعت “حفره خرگوش کریپتو” را برای سرمایه گذاری روی آلت کوین ها و NFT ها کشف کرد. قبل از پیوستن به نانسن، ساندرا در Amber Group کارآموزی کرد. در Nansen، ما متعهد به استفاده از داده های زنجیره ای هستیم تا فضای بلاک چین را شفاف تر کنیم.

ساندرا لئو: “من فکر می کنم که ما از آن عبور می کنیم. [gender] کلیشه» اعتبار تصویر: نانسن

ساندرا هنوز ننگ Web2 تعبیه شده در Web3 را مشاهده می کند، اما تغییری را از تعصبات جنسیتی قدیمی مشاهده می کند.

پویایی قدرت به آرامی در حال تغییر است، و این من را واقعاً خوشحال می‌کند. حداقل در تجربه‌ای که در آن تحقیق انجام می‌دهم، واقعاً نابرابری‌ها را نمی‌بینم. من فکر می‌کنم بدون در نظر گرفتن این، موضعی بسیار خنثی است.»

با دوون مارتنز، مهندس اصلی بلاک چین در Sweet آشنا شوید.

دوون برای یک شرکت آموزشی کار می کرد و در آنجا شروع به حمایت از دوره های Solidity کرد. پس از انتقال از پشتیبانی برنامه به تدریس در دانشگاه مینه‌سوتا، او به بازار NFT Sweet پیوست و قراردادهای هوشمندی را برای برخی از بزرگ‌ترین نام‌های این صنعت نوشته است.

او معتقد است که داشتن الگوهای خوب باعث می شود زنان بیشتری به دنبال Web3 به عنوان یک گزینه شغلی باشند. دوون همچنین این صنعت نوپا را فرصتی برای زنانی می داند که سعی در تغییر جهان دارند.

“در این محیط نسبتاً جدید بلاک چین غیرمتمرکز، امکانات بسیار زیادی وجود دارد، به ویژه برای رهبران زن که در تلاش برای تغییر جهان هستند. هنوز مانند سایر زمینه ها وجود ندارد: فناوری یا مهندسی.”

با دانیلا باربوسا، مدیر اجرایی بنیاد Hyperledger آشنا شوید.

دانیلا از همان روزهای اول به بیت کوین علاقه داشت. در سال ۲۰۱۰، او روی یک پروژه انتقال داده در سانفرانسیسکو کار می کرد و بسیاری از اعضای تیم او نیز در پروژه های بیت کوین شرکت داشتند.

روزهایی را به یاد می‌آورم که از کریگ‌لیست برای یافتن افرادی که بیت‌کوین را از گاراژهای گلن پارک اس‌اف می‌فروشند، استفاده کردم. […] من احتمالاً در حدود ۱۲ تا ۱۳ در یک جلسه بیت کوین در SF شرکت کردم و به عنوان یک زن مسن در میان تعدادی از خواهران و برادران احساس می کردم کاملاً بی جا بودم. راستش را بخواهید، صحنه محلی کمی ذهنم را پرت کرد، اما کافی نبود که نگاهم را از آنچه در حال رخ دادن است، بردارم. ”

در سال ۲۰۱۷، او در حالی که به دنبال شغلی در فناوری بلاک چین سازمانی بود، پروژه نوپای Hyperledger را پیدا کرد. دانیلا به عنوان یک پذیرنده اولیه رمزنگاری، از مشارکت زنان بیشتر در فضای رمزنگاری، نه فقط به عنوان توسعه‌دهنده، بلکه در نقش‌های مختلف حمایت می‌کند.

ملاقات سندی کارتر، COO، رئیس توسعه کسب و کار در Unstoppable Domains:

سندی از زمان تولد Web2 در زمینه فنی کار کرده است. اولین مواجهه او با ارزهای دیجیتال و بلاک چین زمانی بود که به عنوان معاون رئیس در AWS خدمت می کرد. او یادآور می شود: «همانطور که موارد استفاده بالقوه برای بلاک چین را بررسی کردیم، بیشتر مجذوب ایده تمرکززدایی، مفهوم مالکیت کاربر بر داده ها و دارایی های دیجیتال و فرآیند تصمیم گیری مبتنی بر جامعه در Web3 شدیم. انجام دادن.

سندی کارتر: “بدون دانش صنعت و قرار گرفتن در معرض، زنان ممکن است اعتماد و علاقه خود را برای دنبال کردن مشاغل در این زمینه از دست بدهند.” منبع تصویر: Unstoppable Domains

از تجربه‌اش در صنعت فناوری، او دریافت که فقدان تنوع، نوآوری و خلاقیت را محدود می‌کند و در نتیجه درک درستی از دیدگاه‌ها و نیازهای اقلیت‌ها ایجاد نمی‌کند.

پس از پیوستن به Unstoppable Domains در سال ۲۰۲۱، او ابتکاری به نام زنان غیرقابل توقف وب ۳ را آغاز کرد. این ابتکار بر آموزش و آموزش نسل بعدی رهبران زن کریپتو متمرکز شده است.

“بدون دانش و قرار گرفتن در معرض صنعت، زنان ممکن است اعتماد و علاقه خود را به دنبال کردن مشاغل در این زمینه از دست بدهند.”

با برایانا ماربری، مدیر عامل بنیاد Interledger آشنا شوید.

بریانا که از سال ۲۰۲۰ بنیاد Interledger را رهبری می‌کند، با پروژه‌هایی در سراسر جهان، از راه‌حل‌هایی برای بلایای طبیعی تا توسعه سیستم‌های همتا، تعامل دارد. ایجاد ابزارهایی که به دیگران کمک می کند انگیزه او در فضای Web3 است.

برایانا ماربری: “در فضای رمزنگاری نیاز زیادی است تا روایات قدیمی را به روایت‌های جدید و فراگیر تبدیل کنیم.” منبع تصویر: بنیاد اینترلجر

برایانا معتقد است که شرکت‌های ارزهای دیجیتال هنگام تدوین استراتژی‌های خود باید دیدگاه‌های متعددی را در نظر بگیرند و سازمان‌هایی که فاقد نیروی کار متوازن جنسیتی هستند، هم‌افزایی و همکاری‌های نوآورانه را از دست می‌دهند.

“مردم، به ویژه زنان، معتقدند که “این برای افرادی مانند آنها نیست” و بنابراین به دنبال یک مسیر شغلی بالقوه پرسود، چالش برانگیز و هدفمند در ارزهای دیجیتال یا فناوری به طور گسترده تر هستند. ما اغلب آن را دنبال نمی کنیم و قصد داریم آن را دنبال کنیم. اینجا کلید است.”

با آلیشیا کائو، مدیر عامل و رئیس توسعه شرکای استراتژیک در KuCoin آشنا شوید.

آلیشیا که از یک پیشینه جامعه شناسی است، اولین بار پس از شرکت در یک کنفرانس ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ با دنیای ارزهای دیجیتال تعامل داشت. هنگامی که در سال ۲۰۱۹ به KuCoin پیوست، یک رهبر مرد پیدا کرد که می تواند از نقاط قوت او استفاده کند و اشتیاق او را آزاد کند.

اگرچه آلیسیا صنعت کریپتو را «قطعاً تحت سلطه مردان» می‌بیند، اما معتقد است که این واقعیت به آرامی در حال تغییر است:

زمانی که سازندگان احساس می‌کنند به‌عنوان بخشی از تیمی که برای رسیدن به یک هدف مشترک کار می‌کنند ارزش دارند و شامل می‌شوند، به احتمال زیاد ریسک می‌کنند و ایده‌های نوآورانه ارائه می‌کنند. نه تنها سود به همراه خواهد داشت، بلکه به ایجاد اعتماد عمومی در آینده. ما در حال ساخت بر روی کریپتو و وب ۳ هستیم.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا