اخبار ارز دیجیتال

برنامه پرداخت برزیلی PicPay صرافی رمزنگاری را با Paxos راه اندازی کرد

ادغام Paxos اولین اقدام PicPay برای معرفی دارایی های دیجیتال به ۳۰ میلیون مشتری خود و کمک به آنها برای درک بیت کوین است.

برنامه پرداخت پیشرو در برزیل PicPay با ادغام خدمات مبادلات رمزنگاری که به کاربران امکان خرید بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را می دهد، به سمت ارزهای دیجیتال حرکت می کند.

این شرکت روز چهارشنبه رسماً اعلام کرد که مشتریان PicPay اکنون می توانند دو ارز دیجیتال اصلی BTC یا ETH را مستقیماً در برنامه خرید، فروش و ذخیره کنند. PicPay اشاره کرد که انتخاب آن به دلیل موارد استفاده در دنیای واقعی ارائه شده توسط این دارایی های دیجیتال، از جمله امنیت و بسیاری از مزایای دیگر است. این شرکت گفت:

فناوری بلاک چین پشت سکه هایی مانند بیت کوین و اتریوم در حال حاضر در بخش املاک، صنعت بیمه و حتی بازار هنر از طریق توکن های غیر قابل تعویض استفاده می شود.

ویژگی‌های جدید کریپتو از طریق مشارکت با شرکت پیشرو ارز دیجیتال Paxos فعال می‌شوند و به مشتریان این امکان را می‌دهند تا از استیبل کوین USDP صادر شده توسط Paxos استفاده کنند. Paxos که به عنوان یک کارگزار و متولی عمل می کند، به دلیل همکاری با برخی از بزرگترین شرکت های مالی سنتی جهان مانند PayPal و Venmo شناخته شده است.

این ادغام اولین حرکت PicPay برای معرفی دارایی های دیجیتال به ۳۰ میلیون مشتری خود و کمک به آنها برای درک چگونگی بهره مندی مردم از پتانسیل طبقه دارایی در حال رشد است. یک برنامه فین‌تک برزیلی در حال کار بر روی ویژگی است که به مشتریان امکان می‌دهد با ارزهای دیجیتال نیز پرداخت کنند.

برونو گرگوری، رئیس بخش رمزنگاری در PicPay می‌گوید: «PicPay یکی از مخرب‌ترین بازیگران در صنعت پرداخت برزیل است. هدف ما رهبری رشد بازار ارزهای دیجیتال است. او افزود که یکی از چالش‌های کلیدی در پذیرش ارزهای دیجیتال، گسترش اطلاعات در مورد این فناوری برای حذف پیچیدگی و قابل دسترس کردن کلاس‌های دارایی جدید برای همه است.

مربوط: برزیل بیت کوین را از فضا ارسال می کند: مطالعه موردی گره ماهواره ای BTC

پذیرش کریپتوکارنسی در برزیل اخیرا آغاز شده است و شرکت‌های بزرگ رمزنگاری محلی مانند مرکادو بیت کوین به شدت فعالیت‌های خود را گسترش داده‌اند. قانونگذاران محلی برای معرفی مقررات سازگار با رمزارز کار کرده اند و لایحه ای را برای قانونی کردن پرداخت های رمزنگاری در ژوئن ۲۰۲۲ ارائه کرده اند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا