اخبار ارز دیجیتال

Bored Apes، Moonbirds در کارت های نقدی Mastercard سفارشی NFT ظاهر می شوند

کارت‌های قابل سفارشی‌سازی تنها از مجموعه منتخبی از آواتارهای NFT، پیروی از استانداردهای طراحی Mastercard و فرآیند تأیید مالکیت، پشتیبانی می‌کنند.

Mastercard یک کارت نقدی توکن غیرقابل تعویض (NFT) قابل تنظیم را راه اندازی کرده است. این به دارندگان کارت منتخب با آواتار از مجموعه‌های منتخب NFT اجازه می‌دهد آثار هنری را برای پرداخت به کارت‌های خود اضافه کنند.

کارت‌های نقدی از طریق شراکت ۲۶ سپتامبر با پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال اروپایی «hi» در دسترس خواهند بود، که اعضای «گلد» آن می‌توانند کارت‌های نقدی خود را با استفاده از NFT‌هایی که به‌طور قابل تأیید دارند شخصی‌سازی کنند.

طبق داده‌های CoinGecko، یک عضویت طلایی در پلتفرم با شرط‌بندی حداقل ۱۰۰۰۰۰ Hyderar (HI)، توکن بومی پلتفرم، به ارزش کل تقریباً ۴۶۰۰ دلار به دست می‌آید.

این کارت امکان خرج کردن در ارز فیات، استیبل کوین یا هر ارز رمزنگاری شده توسط کاربر را فراهم می کند و در هر کجا که مسترکارت پذیرفته شود، پذیرفته می شود. سایر ویژگی‌ها مانند اعتبار هتل، مشوق‌های بازپرداخت نقدی، تخفیف‌های اشتراک Netflix و Spotify نیز به عنوان امتیاز برای سطوح عضویت خاص تبلیغ می‌شوند.

کریستین راو، معاون مسترکارت در بخش کریپتو و فین‌تک Enablement، گفت علاقه مصرف‌کنندگان به NFT و ارزهای دیجیتال به این معناست که ارائه‌دهندگان پرداخت رو به رشد «آن‌ها را به گزینه‌ای پرداخت در دسترس برای جوامعی که می‌خواهند از آن‌ها استفاده کنند تبدیل می‌کند.» ما متعهد هستیم که

طیف محدودی از مجموعه‌های NFT از جمله CryptoPunk، Moonbirds، goblintown، Bored Ape و Azuki پشتیبانی می‌شوند. دارندگان این NFTها باید در سلام عضو Gold شوند و مالکیت NFT خود را در پلتفرم تأیید کنند تا کارت سفارشی خود را دریافت کنند.

علاوه بر این، این کارت فقط در ۲۵ کشور منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و بریتانیا قابل استفاده است.

مربوط: نوآوری باعث پذیرش NFT با وجود وجود اصلی می شود: بنیانگذار NFTGo

در حالی که کاهش شدید در بازار ارزهای دیجیتال در چند ماه گذشته قیمت بسیاری از مجموعه‌های «خوب» NFT را تحت تأثیر قرار داده است، داده‌های NFTGo نشان می‌دهد که عملکرد NFT‌های خوب از ۱۲ سپتامبر به‌طور پیوسته رشد کرده است. بزرگترین مجموعه

مسترکارت با پشتیبانی از دارایی، به دارندگان مستر کارت کمک کرد تا با همکاری با چندین بازار NFT، NFTها را خریداری کنند.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا