اخبار ارز دیجیتال

خالقان Bored Ape و سایر پروژه های NFT تحت بررسی SEC

به گفته یک منبع آگاه، کمیسیون SEC در حال بررسی است که آیا برخی از NFT های آزمایشگاه یوگا ممکن است “سهام مانند” باشند.

منابع می گویند تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد آزمایشگاه های یوگا در واقع بخشی از تحقیقات گسترده تر در مورد بازار توکن های غیرقابل تعویض (NFT) است که قبلاً در ماه مارس فاش شده بود. … ظاهرا …

طبق گزارش بلومبرگ مورخ 11 اکتبر، با استناد به منابع “آشنا به موضوع”، SEC این سوال را مطرح کرده است که آیا برخی از NFTها “شبیه سهام” هستند و آیا فروش برخی دارایی های دیجیتال فدرال است یا خیر. این SEC می گوید در حال بررسی یوگا است. آزمایشگاه برای نقض احتمالی قانون.

با این حال، کوین تلگراف می گوید این مطالعه بخشی از تحقیقات جاری SEC در بازار گسترده تر NFT است که به این موضوع می پردازد که آیا برخی از NFT ها و NFT های کسری ممکن است تحت قانون اوراق بهادار فدرال قرار بگیرند یا خیر.

در ماه مارس، منابع ناشناس به بلومبرگ گفتند که SEC در حال بررسی سازندگان NFT و بازار است. […] از آنها برای جمع آوری سرمایه مانند اوراق بهادار سنتی استفاده می شود. ”

کوین تلگراف فوراً به درخواست نظر کمیسیون SEC پاسخ نداد.

از سوی دیگر، آزمایشگاه‌های یوگا به نظر می‌رسد به جنبه‌های مثبت همه چیز نگاه می‌کنند. این شرکت در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت:

یکی از سخنگویان آزمایشگاه یوگا گفت:

“ما مشتاقانه منتظر مشارکت با سایر اعضای صنعت و تنظیم کننده ها برای تعریف و شکل دادن به اکوسیستم در حال رشد خود هستیم. به عنوان یک رهبر در این فضا، یوگا مایل به همکاری کامل با هر گونه درخواست است. من قول می دهم.”

بلومبرگ همچنین گزارش داد که تنظیم کننده ها در حال بررسی توزیع Apecoin های داده شده به Bored Ape Yacht Club (BAYC) و سایر دارندگان NFT هستند.

مربوط: گروه خبری Anon اتهامات متعددی را علیه Yuga Labs و Bored Ape Yacht Club ارسال می کند

طبق وب سایت ApeCoin، Yuga Labs یکی از اعضای انجمن ApeCoin DAO است و قصد دارد APE را به عنوان توکن اصلی در پروژه جدید بپذیرد.

نویسنده: Felix Ng

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا