اخبار ارز دیجیتال

بومر در زمین رقص!بریک دانسر ۶۴ ساله بیت کوین در حال سرمایه گذاری

یکی از قدیمی ترین بریک دنسرهای جهان به کوین تلگراف می گوید که چرا پیام بیت کوین را در پیست رقص آمریکا پخش می کند.

یکی از قدیمی‌ترین «شکن‌ها» یا رقصنده‌های رقابتی جهان، چرخاندن و فریاد زدن بیت‌کوین (BTC) در پیست‌های رقص در سراسر ایالات متحده است. بن هارت ۶۴ ساله به کوین تلگراف گفت که او خود را “قدیمی ترین شکن فعال در جهان” می داند.

برای زمینه، گری جنسلر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، یا رئیس SEC هم سن هستند. اما بعید است که جنسلر به این زودی ها با پوشیدن لباس بیت کوین، زمین رقص را به هم بزند.

هارت در سال ۲۰۱۱ پس از الهام گرفتن از “ورزشی” رقص های خیابانی هیپ هاپ، رقص بریک را آغاز کرد. او متخصصانی را برای یادگیری طناب‌ها به خدمت گرفت و سال‌ها مهارت‌های خود را در ورزشی که شامل تلنگرها، حرکت‌های قدرتی و انجماد بود، تقویت کرد.

او رویکرد مشابهی را در مورد بیت کوین در پیش گرفت که اولین بار در سال ۲۰۱۴ درباره آن آموخت. او قبل از خرید اولین بیت کوین خود در سال ۲۰۱۹، صدها ساعت را صرف تحقیق در مورد این فناوری کرد. هارت دوره آموزشی MIT گری جنسلر درباره بیت کوین و ارزهای دیجیتال را گذرانده و کتاب سفید بیت کوین را خوانده است. ده بار. به‌علاوه، هارت به‌جای اینکه همه‌چیز باشد، با استفاده از میانگین هزینه‌های دلاری برای آنچه که به‌عنوان «تنها ارز دیجیتال یا دارایی واقعاً غیرمتمرکز» می‌داند، شروع کرد.

در نتیجه، وقتی قیمت‌ها در آغاز همه‌گیری کووید-۱۹ ۲۰۲۰ سقوط کرد و بسیاری از آنها فروخته شدند، هارت بیشتر خرید. تحصیلات کامل او در یک باور راسخ به آینده ارز متبلور شد.

علاوه بر این، هارت توضیح می دهد:

ماموریت بیت کوین این است که پول صادقانه باشد. بنابراین من شروع به خرید بیت کوین بیشتری کردم.

هارت دیوانه شد. او شروع به شرکت در مسابقات بریک دنس با پوشیدن لباس بیت کوین کرد و بیت کوین را در میان اطرافیانش پخش کرد و در عین حال از تجارت و آلت کوین ها دور ماند.

اساساً، من فکر می کنم معامله گری یک بازی بازنده است. […] توصیه من به آنها این است که سرمایه گذاری کنند و ۱۰ درصد از آنچه را که برای خرید بیت کوین نیاز دارید را بردارند. ”

هارت به کوین تلگراف گفت که به همتایانش می‌گوید که معامله را متوقف کنند و «فعلاً سایر ارزهای دیجیتال را فراموش کنند».

هارت در پیست رقص برنامه های تلویزیونی مانند صبح بخیر آمریکا دیده شده است، اما او در حال حاضر دو قدم به سمت جامعه بیت کوین برداشته است. کوری کلیپستن، مدیرعامل سوان بیت کوین گفت: ظاهر می شود ما دعوت خود را برای Heart’s Way به کنفرانس بیت کوین اقیانوس آرام بیت کوین در نوامبر سال جاری اعلام کرده ایم.

مطالب مرتبط: Busking با بیت کوین: چگونه شبکه لایتنینگ با تراشه ها از اتریوم بهتر عمل می کند

هارت و همسرش شش فرزند دارند و بین میامی و شیکاگو از هم جدا شدند. او در حال حاضر علاوه بر شکستن، وقت خود را صرف آموزش بیت کوین می کند. او به لیست پررونق های بیت کوین (HODLers متولد ۱۹۴۶ تا ۱۹۶۴) پیوست و اولین کتاب بیت کوین او در شرف انتشار است.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا