اخبار ارز دیجیتال

BNY Mellon، قدیمی ترین بانک آمریکا، خدمات ارزهای دیجیتال را راه اندازی کرد

بانک‌ها کلیدهای خصوصی را ذخیره می‌کنند و خدمات حسابداری مشابه با خدماتی که برای مدیران صندوق‌های دارایی سنتی ارائه می‌شود، ارائه می‌کنند.

در ۱۱ اکتبر، BNY Mellon یک پلتفرم حضانت دیجیتال را برای محافظت از دارایی های اتر و بیت کوین مشتریان منتخب راه اندازی کرد. این باعث می شود که قدیمی ترین بانک آمریکا به اولین بانک بزرگ کشور تبدیل شود که نگهبانی دارایی های دیجیتال و سرمایه گذاری های سنتی را بر روی یک پلت فرم ارائه می دهد.

در بیانیه آمده است که بانک کلیدهای خصوصی را برای دسترسی به وجوه ذخیره می کند و همان خدمات حسابداری ارائه شده به مدیران صندوق را برای سایر دارایی ها مانند سهام و اوراق قرضه ارائه می کند.

رومن رگلمن، مدیر اجرایی خدمات امنیتی و دیجیتال در BNY Mellon، گفت:

BNY Mellon 238 ساله است و بیش از ۴۳.۰ تریلیون دلار دارایی در سراسر جهان دارد یا مدیریت می کند. در سال ۲۰۲۱، واحد دارایی‌های دیجیتال سازمانی را برای توسعه راه‌حل‌ها و پلتفرم‌های دارایی دیجیتال تشکیل دادیم که دارایی‌های دیجیتال و نگهداری از دارایی‌های سنتی را پیوند می‌دهند. این بانک توسط مقامات مالی نیویورک برای ذخیره ارزهای دیجیتال در پاییز امسال تایید شد.

مرتبط: BNY Mellon قصد دارد تا اواخر سال جاری پلتفرم نگهدارنده دارایی های دیجیتال را راه اندازی کند

یک نظرسنجی اخیر توسط این بانک نشان داد که ۹۱٪ از سرمایه گذاران نهادی علاقه مند به سرمایه گذاری در محصولات توکن شده هستند و ۴۱٪ از آنها ارزهای رمزنگاری شده را در پرتفوی خود دارند.

در ماه مارس، این بانک توسط دایره به عنوان متولی ذخیره سکه USD انتخاب شد. BNY قبلاً همکاری با پلتفرم داده بلاک چین Chainalysis را اعلام کرده بود. موسسات مالی سنتی را قادر می‌سازد تا محصولات ارزهای دیجیتال و شرکت‌های بزرگ را برای مدیریت ریسک‌های قانونی مرتبط با ارزهای دیجیتال ردیابی و تجزیه و تحلیل کنند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا