اخبار ارز دیجیتال

Bnk To The Future Eyes Acquisition of Crypto Lender SALT

SALT یکی از اولین پلتفرم‌های وام‌دهی ارزهای دیجیتال است که وام‌های دلاری با پشتیبانی بیت‌کوین و اتر ارائه می‌کند.

پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال SALT یک پیشنهاد خرید از یک پلت فرم سرمایه گذاری آنلاین برجسته دریافت کرده است. این شرکت گفت که این حرکت می‌تواند عرضه محصولات خود را افزایش دهد و ماموریت خود را برای دسترسی بیشتر به دارایی‌های دیجیتال برای مخاطبان اصلی پیش ببرد.

این شرکت‌ها روز جمعه گفتند که Bnk To The Future (BF) نامه‌ای مبنی بر خرید SALT برای مبلغی نامشخص ارسال کرده است. این تملک منوط به امضای توافقنامه قطعی از سوی دو طرف است که منوط به تایید مقررات است. رابرت اودل، مدیر تولید SALT، این خرید بالقوه را ائتلافی از اولین پیشرانان در بازار ارزهای دیجیتال توصیف کرد.

این اتحادیه بالقوه SALT، اولین پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال، را با BF، اولین تجارت بیت کوین و اوراق بهادار رمزنگاری شده در جهان، ترکیب می کند.

بسته شدن این قرارداد بر مشتریان موجود SALT تأثیری نخواهد گذاشت. این شرکت گفت: “ما به شما اطمینان می دهیم که در نتیجه این اطلاعیه هیچ تغییری در وام شما ایجاد نخواهد شد.”

SALT که در سال 2016 تأسیس شد، یکی از اولین پلتفرم‌های وام‌دهی با پشتوانه رمزنگاری است که به وام گیرندگان وام‌های دلاری با پشتیبانی دارایی‌های دیجیتال مانند بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) ارائه می‌کند. راه اندازی این شرکت قبل از تابستان 2020 DeFi نامیده می شود، زمانی که ده ها پروتکل مالی غیرمتمرکز به ارزش چند میلیارد دلاری رسیدند.

Bnk To The Future یک شرکت سرمایه گذاری خرد است که به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا با حداقل 1000 دلار از شرکت های فین تک و ارزهای دیجیتال در مراحل اولیه حمایت کنند. استارت‌آپ‌ها همچنین می‌توانند با ارائه مستقیم محصولات و خدمات خود به سرمایه‌گذاران، سرمایه خود را از طریق پلتفرم افزایش دهند. از طریق BK، گزارش شده است که این استارتاپ بیش از 1.7 میلیارد دلار جذب کرده است.

مربوط: جمع بندی VC: ریل پرداخت شبکه لایتنینگ، پلت فرم معاملاتی دیفای، شرکت امنیتی بلاک چین میلیون ها نفر را جمع آوری می کند

از آنجایی که عواقب همه‌گیری ارزهای دیجیتال به آرامی فروکش می‌کند، سرمایه‌گذاری خطرپذیر همچنان با میلیاردها دلار از استارت‌آپ‌های دارایی دیجیتال حمایت می‌کند. معاملات تامین مالی در ماه جولای نسبت به ماه قبل 43 درصد کاهش داشت، اما جریان سرمایه کلی در سه ماهه اول و دوم به طرز شگفت انگیزی ثابت بود.

جذب سرمایه Crypto VC از زمان اوج خود کاهش یافته است، اما فعالیت در سطح صنعت همچنان انعطاف پذیر است.

بر اساس تحقیقات کوین تلگراف، پروژه های ارزهای دیجیتال از ژانویه تا ژوئیه 31.3 میلیارد دلار سرمایه سرمایه گذاری کردند که از 30.5 میلیارد دلار در کل سال 2021 فراتر رفت.

نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا