اخبار ارز دیجیتال

زنجیره BNB با برنامه DApp Incubator استارت‌آپ‌های اروپایی Web3 را تقویت می‌کند

برنامه انکوباتور بر استارت‌آپ‌های مستقر در اتحادیه اروپا تمرکز دارد که تجارب مصرف‌کنندگان نسل بعدی Web3 را با تمرکز بر دسترسی و مقیاس‌پذیری ایجاد می‌کنند.

BNB Chain، بلاک چین صرافی ارز دیجیتال بایننس و بایننس کوین (BNB)، ابتکاری را با تمرکز بر آخرین توسعه خود راه اندازی کرده است.

برنامه ۳ هفته‌ای مجازی «Innovation Incubator» بر استارت‌آپ‌های Web3 با حداقل یک عضو کلیدی در اتحادیه اروپا (EU) متمرکز است. افرادی که در این برنامه پذیرفته شده اند، از کارشناسان صنعت و کارشناسان زنجیره BNB در مورد طراحی توکنومیک و استراتژی های بازاریابی Web3 راهنمایی دریافت خواهند کرد.

این انکوباتور میزبان جلسات انحصاری در شهرهای سراسر قاره از جمله لیسبون، پاریس، برلین، بارسلون، ورشو و لندن خواهد بود.

به گفته Zoe Wei، مدیر ارشد کسب و کار زنجیره BNB، این شبکه به دنبال پشتیبانی از استارت‌آپ‌های اروپایی Web3 است که با توجه به دسترسی و مقیاس‌پذیری، پذیرش بیشتری را به همراه دارند.

“هدف ما این است که سازندگان اروپایی را راهنمایی کنیم تا زودتر به این اصول متعهد شوند تا در دراز مدت یک پایگاه کاربر بزرگ را رشد دهند.”

حداقل ۱۷ سازمان محلی برای حمایت از سازندگان در انکوباتور شرکت می کنند. از جمله آنها Jump Crypto است که ادعا می کند به اشتراک گذاری دانش در جامعه از نسل بعدی DApps پشتیبانی می کند.

یک سخنگوی Jump Crypto گفت:

کریپتو یک جامعه است و ما بر این باوریم که اشتراک و همکاری دانش به طور کلی یک اکوسیستم رمزنگاری قوی‌تر، انعطاف‌پذیرتر و پیشرفته‌تر را تقویت می‌کند.

شرکت‌کنندگان همچنین مشوق‌های درون زنجیره‌ای مانند مشوق ۱۰۰% تعرفه ماهانه گاز و «ارجاع قوی» به برنامه موجود MVB (با ارزش‌ترین سازنده) زنجیره BNB دریافت خواهند کرد.

توسعه دهندگان می توانند از ۱۰ اکتبر تا ۲۳ اکتبر، با یک دوره نهفتگی سه هفته ای از ۲۱ نوامبر تا ۱۵ دسامبر درخواست دهند.

مربوط: برنامه Binance Labs DeFi Incuation هیچ مشکلی با Bear Market ندارد

انکوباتور اروپایی آخرین ابتکار زنجیره BNB برای پشتیبانی از توسعه دهندگان و آموزش Web3 است. اخیراً، این شبکه یک همکاری بزرگ با Google Cloud را اعلام کرد که به شرکت کنندگان اکوسیستم دسترسی به خدمات Google Cloud برای کمک به توسعه زنجیره ای را ارائه می دهد.

زنجیره BNB همچنین در ماه اوت با یک پلتفرم آموزشی آمریکای لاتین همکاری کرد تا دوره های Web3 و Blockchain را برای هزاران دانش آموز در منطقه توسعه دهد.

این آخرین اعلام پس از آن منتشر شد که این شبکه در ۶ اکتبر مورد حمله چند میلیون دلاری زنجیره ای قرار گرفت.

شبکه به طور موقت تمام سپرده ها و برداشت ها را در شبکه به حالت تعلیق درآورده است تا زمانی که یک اعتبارسنجی وضعیت را تأیید کند و چند ساعت دیگر دوباره آنلاین شود.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا