اخبار ارز دیجیتال

زنجیره BNB قصد دارد در سال ۲۰۲۲ به ۳۰۰۰۰ توسعه دهنده وب ۳ جدید در سراسر آمریکای لاتین آموزش دهد.

زنجیره BNB در حال آماده سازی برای راه اندازی دوره توسعه وب ۳ برای دانشجویان آمریکای لاتین است. این به این دلیل است که این منطقه همچنان یک مرکز برای استخدام و فعالیت های مرتبط با رمزنگاری است.

BNB Chain، یک شبکه بلاک چین که توسط صرافی ارزهای دیجیتال Binance و پلتفرم آموزشی متمرکز بر آمریکای لاتین Platzi ایجاد شده است، از راه اندازی دوره توسعه Web3 برای منطقه خبر داده است.

تا پایان سال، این دوره برای ۳۰۰۰۰ دانشجو در دسترس است. گوندولین رجینا، مدیر سرمایه گذاری در زنجیره BNB، به کوین تلگراف گفت که این دوره بر توسعه مهارت های توسعه دهنده تمرکز دارد.

“این منبع آموزشی اولیه در اسپانیایی برای توسعه دهندگان Web2 خواهد بود که بر روی Web3 با استفاده از زنجیره های BNB ساخته می شوند.”

این توسعه تلاشی برای پذیرش گسترده فناوری بلاک چین و آموزش وب ۳ در منطقه است. به طور کلی، بزرگترین موانع برای ورود به صنعت دسترسی و آموزش، همراه با مقررات نامشخص از سوی دولت های محلی است.

حتی کسانی که قبلاً ارز دیجیتال خریداری کرده‌اند، اغلب در مورد نحوه عملکرد این فناوری سوء تفاهم می‌شوند. طبق نظرسنجی Motley Fool، نزدیک به ۱۰ درصد از پاسخ دهندگانی که صاحب ارزهای دیجیتال هستند، می گویند که نمی دانند واقعاً چگونه کار می کنند.

بنابراین، آموزش کلیدی است. این موضوع در مناطقی مانند آمریکای لاتین که در آن ارزهای رمزنگاری شده می توانند افراد محلی را خارج از موسسات مالی سنتی و نامرتب توانمند کنند، اهمیت بیشتری دارد. رجینا به کوین تلگراف گفت:

“اگر ما بتوانیم دسترسی به منابع برای ساخت ابزارهای Web3 در زنجیره BNB را افزایش دهیم، می توانیم تا حد زیادی از توسعه منطقه حمایت کنیم.”

السالوادور، اولین کشوری که بیت کوین را قانونی کرد، تلاش های مداومی برای آموزش مردم در مورد ارزهای دیجیتال دارد. این کشور یک برنامه دیپلم پایه به نام Mi Primer Bitcoin یا “اولین بیت کوین من” را معرفی کرده است. این هدف افزایش سواد رمزنگاری جوانان است.

برای تشویق شرکت در دوره جدید زنجیره BNB، افرادی که در سپتامبر امسال در کمپ توسعه دهندگان زنجیره ای BNB در بوگوتا، کلمبیا شرکت می کنند، این شانس را خواهند داشت که تعداد محدودی بورسیه تحصیلی را برای دوره جدید آنلاین دریافت کنند.

مربوط: مالی غیرمتمرکز ممکن است آینده باشد، اما آموزش هنوز وجود ندارد

آمریکای لاتین به عنوان مرکز نوآوری و پذیرش رمزنگاری و توسعه وب ۳ در حال رشد است. در اوایل این ماه، بایننس و مسترکارت کارت های رمزنگاری پیش پرداخت شده را در آرژانتین منتشر کردند.

رجینا می‌گوید: «آمریکای لاتین باید تجربه خرده‌فروشی را با پتانسیل ساخت تعادل برقرار کند. جامعه بزرگی وجود دارد که از تجربه روزانه ارزهای دیجیتال و مفید بودن آن‌ها را می‌داند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا