اخبار ارز دیجیتال

BlueBenx کارمندان خود را اخراج کرد، برداشت وجوه را به تعلیق درآورد، به دلیل هک ۳۲ میلیون دلاری

Assuramaya Kuthumi، وکیل BlueBenx فاش کرد که این حمله برای او ۳۲ میلیون دلار هزینه داشته است، که بسیاری از سرمایه گذاران باور آن را سخت می دانند.

پلتفرم وام‌دهی کریپتو برزیل BlueBenx طبق گزارش‌ها همه ۲۲۰۰۰ کاربر را از برداشت وجوه پس از هکی که ظاهراً ۳۲ میلیون دلار (یا ۱۶۰ میلیون ریال برزیل) تخلیه کرد مسدود کرده است. من اینجا هستم. جزئیات مربوط به این هک علنی نشده است، اما گفته می شود که این شرکت اکثر کارمندان خود را اخراج کرده است.

BlueBenx به لیست شرکت‌های رمزنگاری می‌پیوندد که نتوانستند به وعده‌های بازدهی گزاف در زمستان امسال عمل کنند. یک وام دهنده کریپتو برزیلی به کاربرانی که از طریق ابزارهای مختلف درآمد داخلی در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند، بازدهی تا ۶۶ درصد را وعده داد.

گزارشی از هیئت خبری محلی Portal do Bitcoin نشان می‌دهد که BlueBenx پس از قربانی شدن یک هک «بسیار تهاجمی» همه انواع برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورده است. به گفته آسورامایا کوتومی، وکیل BlueBenx، این حمله منجر به خسارت ۳۲ میلیون دلاری شد.

به قول یک سرمایه گذار ناشناس، به پورتال گفت بیت کوین را انجام دهد:

من فکر می‌کنم این داستان حمله هکری احتمالاً یک کلاهبرداری است، زیرا آنها آن را ساخته‌اند و به نظر یک فریب است.

عدم اطمینان در میان سرمایه‌گذاران از این واقعیت ناشی می‌شود که پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال متعددی که بازدهی بالا ارائه می‌کنند، در گذشته سناریوهای مشابهی را مطرح کرده‌اند. آنها در حالی که ناتوانی خود را در تحقق مزایای وعده داده شده قبلی به کاربران پنهان می کنند، برداشت وجه را متوقف می کنند.

مرتبط: سرمایه گذاران به سمت بازدهی کریپتوهای کم خطر حرکت می کنند – Block Earner GM

با توجه به افزایش ریسک مرتبط با خدمات با بازده بالا، همانطور که در بالا ذکر شد، سرمایه‌گذاران کریپتو اکنون در حال حرکت هستند تا بازدهی ارزهای دیجیتال با ریسک پایین‌تر را به عنوان استراتژی ایمن‌تر امتحان کنند.

شرکت استرالیایی فین‌تک Block Earner شاهد افزایش سرمایه‌گذارانی است که به دنبال «نسخه کم‌ریسک‌تر» از این بازده هستند. Apurva Chilanewala، مدیر کل این شرکت، به Cointelegraph گفت:

“با توجه به اینکه ریسک این بازده ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است، آن افراد واقعاً شروع به جذب ما کرده اند زیرا به نظر می رسد یک نسخه کم خطر از یک محصول بازگشتی دو رقمی باشد.”

در نتیجه تغییر در احساسات اینورتر، شرکت‌های ارزهای دیجیتال مانند Block Earner باید همزمان با افزایش علاقه به فضا، محصولات سازمانی بسازند.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا