🚨 اخبار ارز دیجیتال

عملکرد خوب NFT بازیابی نمی شود، اما HODL سرمایه گذار دشوارتر می شود

در ۳۰ روز گذشته، بیش از ۵۳ درصد از سرمایه گذاران NFT در معاملات فروش خود ضرر کرده اند. علیرغم جو سرد بازار، تعداد سرمایه گذارانی که سرمایه گذاری NFT دارند همچنان در حال رشد است.

عملکرد بازار توکن‌های غیرقابل تعویض اصلی (NFT) که اغلب سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت خوبی در نظر گرفته می‌شوند، برای دومین بار از ژوئن ۲۰۲۲ به پایین‌ترین حد خود بازگشته و به زیر ۱۰۰۰۰ اتر (ETH) در شاخص اصلی رسیده است. توسط NFTGo نگهداری می شود.

NFTهای باکیفیت تا ۲۹ آوریل بهترین عملکرد خود را داشتند و به نزدیک ۱۴۹۰۰ ETH رسیدند. با این حال، ۱۳ ژوئن بدترین روز در تاریخ NFTهای با کیفیت بود و شاخص را به ۹۳۳۱ ETH کاهش داد. این عمدتا به دلیل حداقل تنظیمات قیمت برای پروژه های CyberKongz و CyberKongzBabies است.

شاخص عملکرد یک NFT خوب. منبع: NFTGo

در ۳۰ روز گذشته، بیش از ۵۳ درصد از سرمایه گذاران NFT در معاملات فروش خود ضرر کرده اند. با وجود جو ظاهرا سرد بازار، تعداد سرمایه گذارانی که در NFT سرمایه گذاری می کنند همچنان در حال رشد است.

الگوهای رفتاری سرمایه گذاران افزایش دارندگان بلندمدت را نشان می دهد. منبع: NFTGo

تنها در ماه های ژوئن و ژوئیه، نزدیک به ۵۰۰۰۰۰ کاربر به جمع سرمایه گذاران NFT ملحق شدند که قصد داشتند برای بلندمدت نگه دارند، با بیش از ۳ میلیون دارنده در زمان نگارش. در میان تمام دسته‌های NFT، NFT‌های PFP (ضد عکس) با ۱۳.۹۵ میلیارد دلار بیشترین ارزش بازار را دارند.

پیشرو سابق در کلکسیون، بازی، هنر NFT و غیره دارای ارزش بازار ترکیبی حدود ۶.۷ میلیارد دلار است.

مربوط: OpenSea سیاست جدید کالاهای سرقتی را برای مبارزه با سرقت NFT معرفی می کند

برای مبارزه فعالانه با فعالیت غیرقانونی از طریق تجارت NFT، بازار NFT OpenSea اعلام کرده است که قصد دارد سیاستی برای فروش NFT های سرقت شده در پلتفرم خود ایجاد کند.

OpenSea اعتراف کرده است که یک خریدار ناآگاهانه کالاهای دزدیده شده را خریداری کرده و بدون تقصیر خودش جریمه شده است. در نتیجه، بازار سیاست خود را برای گسترش استفاده از گزارش های پلیس در شناسایی تهدیدها تنظیم کرده است.نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا