اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Blockstream، آدام بک، از ETF کوتاه میکرواستراتژی انتقاد می کند، در اینجا دلیل آن است.

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آدام بک، مدیر عامل Blockstream گفت: واکنش نشان داد یک صندوق جدید قابل معامله در بورس (ETF) که برای سهام کوتاه MicroStrategy Incorporated تعیین شده است. آدام بک Defiance 2X Short MSTR ETF را یک محصول “وحشتناک” نامید که ممکن است نتیجه مطلوب را به همراه نداشته باشد.

پایان نامه آدام بک

شناخته شده به عنوان مدافع بزرگ بیت کوین به لطف (BTC)، آدام بک به همبستگی اساسی بین ارز دیجیتال و میکرواستراتژی پی برد. به یاد بیاورید که MicroStrategy با بیش از ۲۱۰۰۰۰ بیت کوین در سبد خود، دومین دارنده نهادی بزرگ بیت کوین در نظر گرفته می شود.

از نظر آدام بک، پیش‌بینی مجدد تعادل خودکار ۲ برابری به MSTR کوتاه یک دارایی بسیار مرتبط با بیت کوین است، حتی اگر حامیان ETF معتقد باشند که MicroStrategy Premium بسیار زیاد است. او معتقد است که این امر برای دارایی ای که در یک محیط معاملاتی بسیار نوسان معامله می شود، فال خوبی نخواهد داشت.

آدام بک سناریویی را ترسیم کرد که در آن حق بیمه MSTR فشرده می شود و قیمت بیت کوین دو برابر می شود. در این مورد، او معتقد است که ETF 2 برابر کوتاه خواهد بود و قیمت از تصحیح NAV فراتر خواهد رفت، که منجر به خرید حساب‌های REKT می‌شود.

در نتیجه، آدام بک معتقد است که شانس در برابر موفقیت ETF پیشنهادی وجود دارد، زیرا تعادل مجدد خودکار منجر به فرسایش سرمایه دارایی های زیربنایی بی ثبات می شود، که هرگز برای پرتفوی ها خوب نیست.

آیا MicroStrategy بیش از حد ارزش گذاری شده است؟

از زمانی که MicroStrategy شروع به خرید بیت کوین کرد، چشم انداز و ارزش گذاری قیمت آن به طور قابل توجهی افزایش یافته است. بسیاری از سرمایه گذاران بر این باورند که این شرکت بیش از حد ارزش گذاری شده است و ارزش سهام آن ۱۶۳۱ دلار و ارزش بازار آن ۲۴.۴۲ میلیارد دلار است.

با توجه به اینکه MicroStrategy در شرط بیت کوین خود بیش از دو برابر شده است، بسیاری از سرمایه گذاران اکنون از MSTR به عنوان جایگزین دیگری برای سرمایه گذاری در BTC استقبال می کنند. شرط‌بندی‌های مخاطره‌آمیز این شرکت بر روی بیت‌کوین انتقاداتی را برانگیخته است، بنابراین یک ETF کوتاه‌مدت علیه آن راه‌اندازی شد.

به طور کلی، رئیس شرکت، مایکل سیلر، مجدداً تعهد خود را به بیت کوین تأیید کرد و عملکرد بلندمدت شرکت در این زمینه را تأیید کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا