اخبار ارز دیجیتال

BlockGPT اکوسیستم «Earn With Chat» را برای آموزش هوش مصنوعی راه‌اندازی می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف ابتکار جدید Web3 ایجاد یک سیستم هوش مصنوعی به سبک ChatGPT بر روی بلاک چین است.

BlockGPT، یک شرکت Web3 که اخیراً تأسیس شده است، از راه اندازی سرویس هوش مصنوعی (AI) «چت برای کسب درآمد» و اکوسیستم بلاک چین مرتبط خود در ۱۱ می خبر داد.

به گفته این شرکت، هدف BlockGPT ایجاد یک ربات چت غیرمتمرکز و مدیریت توکن روی بلاک چین با عملکردی مشابه ChatGPT OpenAI است.

راه اندازی مدل هوش مصنوعی به موازات ارائه دو توکن، یک توکن حکومتی به نام BGPT و یک توکن میم به نام AIBGPT خواهد بود. طبق گزارش‌ها، هر دو بر روی PancakeSwap ساخته شده‌اند، یک صرافی غیرمتمرکز که در آن کاربران می‌توانند توکن‌های BEP-20 را معامله کنند.

BlockGPT یک سیستم پاداش “کسب در چت” را همراه با توکن ها ارائه می دهد. طبق بیانیه مطبوعاتی، این به کاربران امکان می‌دهد تا با شرکت در جلسات چت با مدل‌های هوش مصنوعی، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و جوایز توکن برنده شوند.

یک کاغذ سفید در وب‌سایت BlockGPT بیان می‌کند که این شرکت از شش مدل ترانسفورماتور پیش‌آموزشی (GPT) مولد بر روی پلتفرم خود استفاده می‌کند که با استفاده از مجموعه داده‌های خود آموزش داده شده‌اند.

در این مقاله چیزی در مورد اندازه بدنه، تعداد پارامترهای مورد استفاده برای آموزش مدل، یا هر جزئیات دیگری مربوط به مشخصات فنی هوش مصنوعی بیان نشده است، اما برای پاسخ به سوال مرتبط با بلاکچین شما: ادعا می‌کند که به صورت ویژه طراحی شده. پرس و جو:

BlockGPT با استفاده از مجموعه داده وسیعی از اطلاعات، منابع و مقالات تحقیقاتی مرتبط با بلاکچین آموزش داده شد. […] در نتیجه، BlockGPT اکنون قادر به درک و پاسخ به طیف گسترده ای از سؤالات در مورد فناوری بلاک چین است. ”

در این مقاله، مدل BlockGPT توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا «استنتاج هوش مصنوعی زنجیره‌ای از طریق یک موتور استنتاج AI ضروری» را انجام دهند و از موتور Synapse برای ساخت برنامه‌های کاربردی و قراردادهای هوشمند که از فناوری هوش مصنوعی بهره می‌برند، استفاده می‌کند. ”

مطالب مرتبط: بارد گوگل چیست و چگونه کار می کند؟

راه اندازی BlockGPT در بحبوحه فعالیت های زیادی در حوزه هوش مصنوعی و توکن انجام می شود. Memecoin‌هایی مانند Dogecoin (DOGE) و Pepe (PEPE) اخیراً به سرفصل‌ها تبدیل شده‌اند و رقابت بین ChatGPT OpenAI، Bard Google و مجموعه‌ای از محصولات چت بات دیگر بر اخبار فناوری در ماه‌های اخیر غالب شده است. مزرعه برنج.نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا