اخبار ارز دیجیتال

فهرست ۵۰۰۰ شرکت برتر BlockFi، رشد درآمدی نزدیک به ۲۵۰۰۰۰ درصدی را در ۳ سال به دست می‌آورد.

وام دهنده رمزنگاری CeFi از یک زمستان سخت رمزنگاری جان سالم به در برد و امسال با جریمه های سنگینی به رهبری SEC روبرو شد و به رتبه اول درآمد مجله Inc تبدیل شد.

مجله Inc. BlockFi را به عنوان سریع ترین شرکت در حال رشد در ایالات متحده برای سال ۲۰۲۲ معرفی کرد. این شرکت در صدر فهرست Inc. 5000 2022 مجله، شاهد رشد ۲۴۵۶۱۶ درصدی، دومین پلتفرم بزرگ برای استخدام پرستار بود. نرخ رشد متوسط ​​۲۳۰ درصد در تمام ۵۰۰۰ ورودی بود.

به گفته این مجله، فهرست این شرکت “شرکت ها را بر اساس رشد درآمد کلی در یک دوره سه ساله رتبه بندی می کند.” سه سال عملا یک دوره در دنیای به سرعت در حال تغییر ارزهای دیجیتال است، و عملکرد BlockFi به ویژه پس از تغییرات چشمگیر در شرکت و صنعت در سال جاری قابل توجه است.

یک مقاله مرتبط از Inc اشاره می کند که شرکت خدمات مالی ارز دیجیتال CeFi BlockFi به عنوان یک تک شاخ در مذاکرات با JP Morgan برای عرضه عمومی وارد سال شده است. جریمه ۱۰۰ میلیون دلاری این شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و ایالت های ایالات متحده در ماه فوریه به دلیل ادعای فروش اوراق بهادار ثبت نشده، حداقل تا حدی به عنوان یک خبر خوب مورد استقبال قرار گرفت.

با این حال، با شروع زمستان کریپتو، BlockFi وضعیت تکشاخ خود را در اواسط سال از دست داد. مدت کوتاهی پس از اینکه سلسیوس انصراف خود را متوقف کرد، ۲۰ درصد از ۸۵۰ کارمند خود را اخراج کرد، اما فلوری مارکز، بنیانگذار BlockFi، به شرکت ادعا کرد که اخراج ها برنامه ریزی شده بود و زمان آن تصادفی بود. او و یکی از بنیانگذاران زک پرینس این تصمیم را نامیدند. دلخراش» در آن زمان.

مطالب مرتبط: سرایت: جنسیس با ضررهای هنگفت مواجه است، وام ۱ میلیارد دلاری BlockFi، مدل پرخطر درجه سانتیگراد

BlockFi در ماه ژوئیه قرارداد مالی ۲۵۰ میلیون دلاری با FTX US را اعلام کرد که به زودی به یک تسهیلات اعتباری گردان ۴۰۰ میلیون دلاری ارتقا یافت و به BlockFi “با قیمت متغیر تا ۲۴۰ میلیون دلار” پیشنهاد شد.

برای واجد شرایط بودن برای فهرست Inc. 5000، کسب و کارها باید درخواست ارسال کنند و هزینه ای بپردازند. این بسته به تاریخ ارسال درخواست، از ۱۹۵ تا ۲۴۵ دلار در سال جاری متغیر بود.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا