اخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر بلاک چین در ماه آگوست به پایین‌ترین سطح ۱۲ ماهه خود سقوط کرد

رکود بازار کریپتو همچنان بر تامین مالی خصوصی تاثیر می گذارد، اما یکی از صندوق ها نسبت به آینده Web3 خوش بین است.

بر اساس داده‌های Cointelegraph Research، در آگوست 2022، 1.36 میلیارد دلار سرمایه خطرپذیر در صنعت بلاک چین سرمایه‌گذاری شده است. این کمترین میزان در 12 ماه گذشته و چهارمین ماه متوالی کاهش جریان ورودی سرمایه است. جریان ورودی اوت 31.3 درصد از 1.98 میلیارد دلار ژوئیه کاهش داشت، در حالی که میانگین سرمایه برای 101 معامله بسته در ماه اوت 14.3 میلیون دلار بود که 10.1 درصد نسبت به جولای کاهش داشت. این داده ها از پایگاه داده سرمایه گذاری خطرپذیر پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف استخراج شده است. این پایگاه داده حاوی اطلاعات جامعی در مورد معاملات، ادغام ها و فعالیت های اکتساب، سرمایه گذاران، شرکت های ارز دیجیتال و وجوه است.

برای گزارش ها و دسترسی به پایگاه داده از پایانه تحقیقاتی Cointelegraph دیدن کنید..

آگوست 2022 شاهد کمترین میزان ورودی سرمایه در 12 ماه گذشته بود.منبع: پایگاه تحقیقاتی کوین تلگراف VC

بودجه ماه اوت بر Web3، NFTها و زیرساخت ها متمرکز شد

Web3، زیرساخت و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) سه دسته از محبوب‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در ماه آگوست بودند که بیش از 1.16 میلیارد دلار (85.4 درصد) از کل سرمایه را جذب کردند. برخی از بزرگترین معاملات عبارتند از: توسعه دهنده بازی Web3 Limit Break 200 میلیون دلار جمع آوری کرد. استودیو بارکا، بخش Web3 باشگاه بارسلونا، 100 میلیون دلار از Chiliz، مالک پلتفرم جوایز طرفداران مبتنی بر بلاک چین Socios، جمع آوری کرده است. Ready Player Me، پلتفرمی که به افراد اجازه می‌دهد آواتارهای Metaverse بسازند، ۵۶ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری B به رهبری آندریسن هوروویتز جمع‌آوری کرده است. هوش مصنوعی Inworld، یک پلتفرم توسعه‌دهنده برای ایجاد شخصیت‌های مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی، 50 میلیون دلار بودجه سری A به رهبری بخش 32 و سرمایه اینتل جمع‌آوری کرده است.

بخش های سرمایه گذاری شده در آگوست 2022 منبع: پایگاه داده تحقیقاتی کوین تلگراف

CoinFund با وجود شرایط بازار صعودی است

سرمایه گذاری خطرپذیر نیز باعث افزایش پول می شود. شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز مبتنی بر وب 3 و ارزهای دیجیتال CoinFund یک صندوق جدید 300 میلیون دلاری را برای حمایت از استارت آپ های در مراحل اولیه راه اندازی کرده است، با این دیدگاه که Web3 “به پیشرفت خود در هر چرخه بازار ادامه خواهد داد.” او بر اعتقادات خود تاکید کرد. Orange DAO 80 دلار جمع آوری کرده است. میلیون دلاری از بنیاد Algorand و Near و به نظر می رسد به عنوان یک سازمان مستقل متمرکز بر سرمایه گذاری و غیرمتمرکز که از استارت آپ های ارزهای دیجیتال حمایت می کند، به رشد خود ادامه دهد. در همین حال، Shima Capital یک صندوق سرمایه اولیه 200 میلیون دلاری را برای حمایت از شرکت های دارایی دیجیتال در حال ظهور راه اندازی کرده است.

برای تجزیه و تحلیل کامل بخش VC بلاک چین در ماه آگوست، به گزارش ماهانه Investor Insights Cointelegraph Research مراجعه کنید. تیم تحقیقاتی ما رویدادهای کلیدی بازار را در ماه گذشته و مهم ترین داده ها را در بخش های مختلف صنعت، از جمله سرمایه گذاری خطرپذیر، تجزیه و تحلیل می کند.

این گزارش را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود و خریداری کنید.

در این مقاله پایگاه داده گسترده سرمایه گذاری خطرپذیر از پایانه های تحقیقاتی Cointelegraph. این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این نشان دهنده مشاوره سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، یا دعوت به خرید یا فروش هر محصول مالی نیست. به طور خاص، جایگزینی برای سرمایه گذاری شخصی یا توصیه های دیگر نیست.

نویسنده: Cointelegraph Consulting

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا