اخبار ارز دیجیتال

راه حل های سازمانی محرک فناوری بلاک چین: نمایشگاه بلاک چین اروپا

نمایشگاه Blockchain Europe 2022 که در آمستردام برگزار شد، پیشرفت های قابل توجهی را در راه حل های بلاک چین در سطح سازمانی که توسط موسسات اصلی هدایت می شود، برجسته می کند.

با توجه به اینکه آزمایش‌ها و برنامه‌های کاملاً عملیاتی و معنادار در نمایشگاه بلاک چین اروپا 2022 در آمستردام به نمایش گذاشته می‌شوند، بلاک‌چین دیگر به عنوان کلمه‌ای نیست که توسط موسسات اصلی منتشر شود.

قبل از همه‌گیری کووید-19، بسیاری از شرکت‌های اصلی در صنایع مختلف به دنبال راه‌هایی برای بهبود فرآیندها و محصولات خود با استفاده از فناوری بلاک چین بودند.

پس از دو سال فاصله گذاری اجتماعی و کار از خانه، زمان برداشت میوه دانه دوخته شده فرا رسیده است، همانطور که برخی به روز رسانی های جالب از شرکت های بزرگ با استفاده از فناوری بلاک چین نشان می دهد.

دنیای مشاوره کسب‌وکار، مراقبت‌های بهداشتی، داروسازی و بخش‌های انرژی، همگی راه‌حل‌های معتبر مبتنی بر بلاک چین را ارائه می‌کنند، که ظاهراً کاربرد گسترده‌ای را که فناوری در حال رشد وعده داده است، ثابت می‌کند.

کوین تلگراف در این رویداد شرکت کرد و توانست با تعدادی از سخنرانان که نحوه استفاده شرکتشان از فناوری برای هدایت نوآوری را به نمایش بگذارند، تعامل داشته باشد.

EY، یک شرکت مشاوره کسب و کار جهانی، در سه سال گذشته سخت کار کرده است تا قابلیت‌های بلاک چین را در سطح سازمانی ایجاد کند. فدریکو دی پولی، که توسعه جهانی قابلیت‌های EY OpsChain را رهبری می‌کند، توضیح داد که چگونه این شرکت در سه سال گذشته بیش از 100 میلیون دلار برای ساخت یک راه‌حل محصول کاملاً کاربردی هزینه کرده است.

فدریکو دی پولی در بلاک چین اکسپو آمستردام.

پیشبرد پذیرش سازمانی کلیدی است، کمک به مشتریان برای حرکت در محیط جدید، ساخت ابزارهای حفظ حریم خصوصی متمرکز بر امنیت، و کمک به شرکت‌ها برای اجرای فرآیندهای تجاری خود در بلاک چین اتریوم.

همانطور که دی پولی توضیح داد، EY Opschain و EY Blockchain Analyzer خود این شرکت دو ابزار اصلی هستند که از فناوری بلاک چین استفاده می کنند.

“محصولات Opschain محصولات مجموعه تجاری ما هستند. ما قابلیت ردیابی را داریم، ابزاری که بیشترین استفاده را در تولید توسط مشتریان متعدد در صنایع مختلف به کار می گیرد. ما مدیر قرارداد داریم که در اولین آزمایش استفاده شده است، این ابزار مفیدی برای بستن قراردادهای دیجیتال بین طرفین است.”

مدیران مالی عمومی EY همچنین به دولت‌ها اجازه داده‌اند تا پرداخت وجوه را ردیابی کنند و کاربرد گسترده راه‌حل‌های بلاک چین را ثابت کنند.

شرکت های مراقبت های بهداشتی و دارویی نیز در مرکز همایش RAI آمستردام حضور داشتند. الکس پوپا، معاون مدیر بلاک چین برای تعالی تامین دارویی در MSD (Merck)، آزمایشی را با هدف پرداختن به مسائل چند وجهی شبکه مراقبت های بهداشتی تشریح کرد.

الکس پوپا در نمایشگاه بلاک چین آمستردام.

فناوری بلاک چین که گرفتار سیستم های گران قیمت، ناکارآمد و شکننده است، راه حلی عملی برای این مشکلات ارائه می دهد. MSD آزمایشی را برای مبارزه با مشکل آزاردهنده صنعت داروهای تقلبی با استفاده از Hyperledger Fabric انجام داد. این به بیماران هنگ کنگ اجازه داد تا صحت دارو را از منبع آن تأیید کنند.

جسیکا لی، رئیس بلاک چین برای Janssen Commercial آمریکای شمالی در جانسون و جانسون، در حال اجرای آزمایشی یک سیستم مراقبت بهداشتی مبتنی بر ارزش برای به اشتراک گذاری داده ها به صورت خصوصی، ایمن و شفاف با استفاده از فناوری بلاک چین است. ما همچنین یک مورد استفاده را معرفی کردیم.

سابین برینک، رهبر بلاک چین شل، یک ارائه قانع کننده با تمرکز بر نوآوری دیجیتال در بخش انرژی ارائه کرد. یک نکته کلیدی، استفاده روزافزون از فناوری بلاک چین برای ارتقای شفافیت انرژی است.

سابین برینک در نمایشگاه بلاک چین آمستردام.

این شرکت در حال کار بر روی چندین پروژه مبتنی بر بلاک چین است که بر روی بلاک چین های عمومی مستقر شده اند تا به روند طولانی مدت بخش انرژی در سیلوها رسیدگی کند. یکی از نکات برجسته، تلاش‌های شل برای حمایت از Avelia، یک ردیاب سوخت هوانوردی مبتنی بر بلاک چین پایدار با هدف کربن زدایی سفرهای هوایی بود.

Avelia با توجه به اینکه 90٪ از آلاینده‌های خطوط هوایی از سفرهای کاری ناشی می‌شود، به عنوان یک محصول خدماتی پایدار برای پروازهای شرکتی و خطوط هوایی برای رزرو و ادعای سوخت پایدار هوانوردی عمل می‌کند.

انرژی در حال غیرمتمرکزتر شدن و غیرمتمرکز شدن است، و تصور اینکه به شکل متمرکزی هماهنگ شود دشوار است.

در گفتگو با نمایندگان و سخنرانان کنفرانس، شاهد پیشرفت واضحی در توسعه راه حل های بلاک چین عملی در سراسر صنعت بودیم. این فناوری باعث ایجاد نوآوری در سراسر صنایع می شود و شرکت های اصلی در ایجاد موارد استفاده جدید و راه حل های سیستم های مبتنی بر بلاک چین نقش ایفا می کنند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا