اخبار ارز دیجیتال

سرگئی گوربونوف، مدیر عامل Axelar، قابلیت همکاری بلاک چین چیزی بیشتر از انتقال داده ها از نقطه A به B است.

یکی از بنیانگذاران Axelar دیدگاه خود را در مورد زیرساخت بلاک چین و پذیرش در Converge22 در سانفرانسیسکو به اشتراک گذاشت.

بر اساس تحقیقات مشترک شبکه Axelar، ارتباط زنجیره‌ای متقابل بین بلاک‌چین‌ها فقط انتقال داده‌ها از نقطه A به نقطه B نیست، بلکه اتصال برنامه‌ها و کاربران برای افزایش تجربیات و کاهش قبض‌های گاز در Web3 است. من آن را به سرگئی گوربونوف، موسس مدیر عامل. سام بورگی، سردبیر تجاری Cointelegraph در Converge22 در سانفرانسیسکو در ۲۸ سپتامبر.

همانطور که صنعت کریپتو در چند سال گذشته توسعه یافته است، تقاضا برای قابلیت همکاری بلاک چین به شدت افزایش یافته است و سرمایه‌های خطرپذیر را جذب کرده و از بازیگرانی مانند Axelar که در ماه فوریه به وضعیت تک‌شاخ رسیده‌اند، استقبال کرده است. به گفته گوربونوف، این شرکت که در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، با این فرض شروع به کار کرد که به گفته گوربونوف، قابلیت‌های زنجیره‌ای و چند زنجیره‌ای برای تعریف فضای کریپتو آمده است. اما این راهی برای اتصال چند به چند است، درست است؟ همه به دیگران، از جمله برنامه ها و کاربران، “او توضیح داد.

قابلیت همکاری یک کلمه کلیدی در صنعت کریپتو است که به توانایی بسیاری از بلاک چین ها برای برقراری ارتباط، به اشتراک گذاری دارایی ها و داده های دیجیتال و همکاری با یکدیگر برای به اشتراک گذاشتن فعالیت های اقتصادی اشاره دارد. همانطور که گوربونوف توضیح داد، قابلیت همکاری به عنوان یک زیرساخت برای پذیرش گسترده تر این فناوری مهم است.

“اگر یک کاربر یک تماس واحد در یک زنجیره برقرار کند و آن تراکنش در زنجیره دیگر اتفاق بیفتد، باید توکن اصلی آن زنجیره را دریافت کنید، بنزین بپردازید، خودتان این کار را انجام دهید و به جلو و عقب بروید.” “

مدیرعامل اکسلار تاکید کرد که زنجیره‌های تعاملی می‌توانند نقدینگی یکپارچه داشته باشند که نه تنها تجربه بهتری را برای کاربران فراهم می‌کند، بلکه به معنای نتایج اقتصادی بالاتر نیز است. “تجربه Web2 ما بسیار ساده تر است و باید با تجربیات ساده تر به همان سطح Web3 برسیم. این کمک می کند.”

موارد مرتبط: معاون محصول Circle: گسترش زنجیره USDC بخشی از چشم انداز “چند زنجیره ای”

در Converge22، Axelar به عنوان یکی از مجموعه‌ای از شبکه‌ها معرفی شد که با Circle، شرکت فناوری مالی پشت USD Coin (USDC) و Euro Coin (EUROC) یکپارچه می‌شود. Circle یک پروتکل جدید انتقال متقابل زنجیره ای را راه اندازی کرد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا تجربه ای بدون اصطکاک برای ارسال و تجارت USDC به صورت بومی در سراسر بلاک چین ایجاد کنند.

اوایل این هفته، Axelar همکاری با Mysten Labs، شرکت زیرساختی که در بلاک چین Sui قرار دارد، اعلام کرد. این به توسعه دهندگان ارتباط متقابل زنجیره ای را از طریق General Message Passing ارائه می دهد و چشم انداز به اصطلاح “super DApps” را پیش می برد.

نویسنده و ویراستار سام بورگی در این مقاله مشارکت داشته است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا