اخبار ارز دیجیتال

Blockchain.com از بانک مرکزی سنگاپور درخواست نظارتی دریافت می کند

Blockchain.com دومین صرافی رمزنگاری در دو روز است که تأییدیه اولیه را برای ارائه خدمات رمزنگاری در هاب کریپتو در حال رشد دریافت می کند.

صرافی ارزهای دیجیتال Blockchain.com به جدیدترین شرکت ارزهای دیجیتال از بانک مرکزی سنگاپور تبدیل شده است که از پیش تأییدیه ای مطمئن برای ارائه خدمات رمز پرداخت دیجیتال در ایالت شهر برخوردار است.

تأیید نظارتی Blockchain.com به دنبال کوین بیس است که در 11 اکتبر فاش کرد که همان تأییدیه «در اصل» را از مقامات پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است.

در صورت تایید رسمی، Blockchain.com به شرکت‌هایی می‌پیوندد که قبلاً مجوز خدمات توکن پرداخت دیجیتال از جمله صرافی‌های رمزنگاری DBS Vickers و Independent Reserve، ارائه‌دهنده راه‌حل پرداخت دیجیتال FOMO Pay و اپلیکیشن پرداخت رمزنگاری Revolut را داشته‌اند.

پیتر اسمیت، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Blockchain.com، تنظیم‌کننده‌های ملی را به دلیل ایجاد «فرایند نظارتی شفاف» برای تقویت نوآوری ستایش کرد و گفت:

Blockchain.com از اداره پولی سنگاپور به دلیل فرآیند نظارتی شفاف آن که نظارت بر صنعت ارزهای دیجیتال را در اولویت قرار می دهد و در عین حال به نوآوری اجازه رشد می دهد، تحسین می کند.

این شرکت اولین کسی نیست که نظرات مثبتی در مورد محیط نظارتی ساده سنگاپور برای شرکت‌های ارز دیجیتال ارائه می‌کند.

اخیراً، دیوگو مونیکا، یکی از بنیانگذاران و رئیس پلتفرم دارایی دیجیتال Anchorage Digital، از محیط نظارتی قوی سنگاپور و ظهور یک مرکز ارزهای دیجیتال به عنوان انگیزه برای انتخاب دولت-شهر به عنوان “نقطه پرش” به بازار آسیا نام برد. آی تی.

مونیکا همچنین فقدان شفافیت مقرراتی در ایالات متحده را به عنوان یک مشکل کلیدی، در مقابل، برجسته کرد و حتی اگر شرکت‌ها قوانین حاکم بر دارایی‌های خود را درک کنند، نمی‌توانند تصمیم بگیرند که با کدام یک از 15 تنظیم‌کننده باید تعامل داشته باشند. قضاوت می تواند دشوار باشد

مربوط: چرا سنگاپور یکی از کشورهای دوستدار رمزنگاری است

در آگوست 2021، صرافی ارز دیجیتال Independent Reserve یکی از 170 رقیب جهانی بود که مجوز اولیه DPT را دریافت کرد.

مدیرعامل آدریان پرزلوزنی نیز در مورد شفافیت محیط نظارتی سنگاپور مثبت صحبت کرد و در آن زمان اظهار داشت:

“یک محیط تنظیم شده به خوبی به نفع سرمایه گذاران و ذینفعان صنعت کریپتو است. با قوانینی که برای صنعت کریپتو طراحی شده اند، سنگاپور اکنون شفاف ترین و دقیق ترین چارچوب قانونی را در بین هر حوزه قضایی در آسیا دارد. من یک الزام مجوز دارم.”

پرزلوزنی پیشنهاد کرد که با صدور مجوز، “سنگاپور همچنان جایگاه خود را به عنوان یک مرکز مالی بزرگ در آسیا حفظ خواهد کرد.”

نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا