اخبار ارز دیجیتال

CBN فرصت از دست رفته برای مقررات بلاک چین در سال ۲۰۲۱ – مدیر عامل Convexity

اوونیبی گفت یک استراتژی نظارتی بلاک چین باید توسط بانک مرکزی نیجریه (CBN) در سال ۲۰۲۱ به جای قطع رابطه بین صرافی های رمزنگاری و بانک های محلی ایجاد می شد.

گروهی از کارشناسان دارایی دیجیتال نیجریه در اجلاس دارایی دیجیتال ذینفعان انجمن فناوری بلاکچین نیجریه (SIBAN) در سال ۲۰۲۳ در پایتخت، ابوجا، روی صحنه آمدند تا در مورد آینده دارایی های دیجیتال در نیجریه بحث کنند. به مقررات.

در پانلی با عنوان “آینده دارایی های دیجیتال: عدم قطعیت نظارتی و راه رو به جلو”، این گروه در مورد اینکه چرا اجرای مقررات دارایی دیجیتال و سیاست بلاک چین در نیجریه کند بوده است، بحث کردند.

به گفته Adedeji Owonibi، مدیر عامل Convexity، مقررات توسعه ایجاد شده توسط NITDA گام بزرگی در جهت درک و ایجاد محیطی مطلوب برای صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. اوونیبی گفت این اقدام به جای اینکه بانک مرکزی نیجریه (CBN) روابط بین صرافی های ارز دیجیتال و بانک های محلی را قطع کند، باید در سال ۲۰۲۱ بازگردانده می شد.

بحث پانل در مورد آینده دارایی های دیجیتال در اجلاس دارایی دیجیتال SIBAN

پری ایتونیو، معاون مدیر کل سازمان توسعه اقتصادی دیجیتال، با اذعان به پیشرفت NIITDA در تدوین سیاست های بلاک چین، گفت که موانع نظارتی ناشی از ماهیت غیرمتمرکز بلاک چین به مفهوم بلاک چین و ارزهای دیجیتال در نیجریه کمک کرده است. منجر به عدم درک از او خاطرنشان کرد که این عدم درک باعث ممنوعیت ارزهای دیجیتال و مالی سنتی در سال ۲۰۲۱ شده است.

یک نظرسنجی جهانی اخیر نشان داد که نیجریه، بزرگترین اقتصاد آفریقا، آگاه ترین شهروند جهان از رمزنگاری است، به طوری که ۹۰ درصد از پاسخ دهندگان نیجریه ای قصد دارند در سال آینده روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. با این حال، مقررات صنعت برای ارتقای امنیت و در عین حال ارتقای مقیاس پذیری مورد نیاز است.

مربوط: ۹۹ درصد از مردم نیجریه با ارزهای دیجیتال آشنا هستند – گزارش ConsenSys

در پاسخ، ایتونیو گفت که سیاست بلاک چین از قبل تعیین شده اولین گامی است که نیجریه برای اطمینان از ایمنی و محافظت از سرمایه گذاران رمزنگاری برداشته است. او فاش کرد که یک کمیته راهبری توسط NIITDA برای تسهیل اجرای استراتژی سیاست ملی بلاک چین ایجاد شده است. به گزارش ایتونیو، CBN و کمیسیون ارتباطات نیجریه (NCC) اعضای این کمیسیون هستند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا