🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلک راک ادعا می کند تقاضا برای اتریوم “بسیار کم” است

رابرت میچنیک، رئیس دارایی های دیجیتال در بلک راک، گفت: روشن شد گفته می‌شود که مشتریان این غول مالی علاقه «بسیار کمی» به اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار نشان می‌دهند.

در عین حال، “در همه جا علاقه بسیار کمی وجود دارد” که نشان می دهد شرکت سرمایه گذاری حتی سکه های کوچکتر را در نظر نمی گیرد.

میچنیک اذعان کرد که جامعه ارزهای دیجیتال از غول مالی می‌خواهد گزینه‌های بیشتری را بررسی کند، اما گفت که BlackRock در درجه اول بر بیت‌کوین متمرکز است.

به گفته مدیر اجرایی، بیت کوین “به طور عمده اولویت شماره یک” است.

اخیراً بلک راک با راه‌اندازی یک صندوق جدید مبتنی بر شبکه اتریوم به مسابقه توکن‌سازی پیوست. این صندوق که در اوایل این هفته به طور رسمی راه اندازی شد، با کمک فناوری بلاک چین، بازده دلار آمریکا را ممکن می کند.

در ماه نوامبر، بلک راک برای راه‌اندازی یک صندوق قابل معامله در بورس اتریوم نیز درخواست داد. با این حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تصمیم خود را در مورد این برنامه در اوایل ماه مارس به تعویق انداخت.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، شانس تایید ETF اتریوم به دلیل فشارهای نظارتی از بین رفت.

یک هفته پیش، سناتورهای جک رید و لافونزا باتلر به طور خاص از گری جنسلر، رئیس SEC خواستند که ETF ها را برای توکن های ارزهای دیجیتال بیشتر تایید نکند.

در همان زمان، طبق گزارش ها، SEC در حال راه اندازی یک کمپین تهاجمی برای برچسب زدن اتر به عنوان یک امنیت است، که احتمال تایید ETF نقطه ای مبتنی بر اتر در آینده نزدیک را بیشتر کاهش می دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا