اخبار ارز دیجیتال

صفحه یافت نشد | ۴۰۴ | Cointelegraph

یکی از تحلیلگران ادعا می کند که بری سیلبرت در وال استریت راه اندازی می کند، این اعلام صعودی ترین خبری است که تا به حال برای صاحبان بلندمدت وجود دارد.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه ۱۱ آگوست وال استریت در بحبوحه اخباری مبنی بر راه اندازی یک محصول BTC توسط بزرگترین مدیر دارایی جهان، به قیمت ۲۵۰۰۰ دلار ادامه یافت.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

Silbert از BlackRock: “Here Comes Wall Street”

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView به دنبال BTC/USD بودند که با باز شدن سهام ایالات متحده به ۲۴۹۲۱ دلار در Bitstamp افزایش یافت.

در حالی که به تثبیت درست زیر اوج ادامه می دهند، صاحبان صنعت کریپتو قبلاً تأثیر مثبت حرکت بلک راک را دیده اند و این جفت به احساسات بازار اعتماد کرده است.

بری سیلبرت، مدیر عامل سابق Grayscale می گوید: «اینجا وال استریت می آید…». پاسخ داد.

اما برای ویلیام کلمنته، تحلیلگر Blockware Lead Insights، این خبر نقطه عطفی در تاریخ بیت کوین بود.

آخرین نظر در مورد این موضوع: اخبار بلک راک احتمالاً صعودی ترین خبر برای دارندگان بیت کوین بلند مدت است. گفت دنبال کنندگان توییتر

جدا از خود خبر، برخی به ما می گویند که آب خوب است، در حالی که برخی دیگر به ما می گویند که اگر BTC به مشتریان خود ندهیم، ناهار خود را خواهند خورد.

لری فینک، مدیر عامل بلک راک، تنها پنج سال پیش بیت کوین را به عنوان “شاخص پولشویی” توصیف کرد. در سال ۲۰۲۰، به نظر می رسید که او موضع خود را تغییر داده و اذعان داشته است که بزرگترین ارز دیجیتال می تواند به یک “بازار جهانی” تبدیل شود.

بیانیه ای تایید کرد که پیشنهاد BlackRock به شکل یک اعتماد خصوصی بیت کوین خواهد بود.

این تراست برای سرمایه گذاران نهادی در ایالات متحده در دسترس است و هدف آن ردیابی عملکرد بیت کوین خالص از هزینه ها و بدهی های اعتماد است.

با وجود کاهش شدید بازار دارایی های دیجیتال، ما بازخورد قابل توجهی از برخی سرمایه گذاران نهادی در مورد نحوه استفاده از فناوری و قابلیت های محصول خود برای دسترسی به این دارایی ها به شیوه ای کارآمد و مقرون به صرفه دریافت کرده ایم. علاقه وجود دارد.”

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، اولین اقدام این شرکت به بیت کوین در این ماه از طریق مشارکت با صرافی ایالات متحده Coinbase انجام شد.

شکاف آتی ژوئن ظاهر می شود

با عطف به اهداف کوتاه مدت قیمت بالقوه، خلق و خوی در میان مفسران منعطف بود، اگر نه کاملاً صعودی.

مرتبط: بیت کوین دو ماه با مقاومت در برابر “منفورترین” سهام جمع می شود

برای Whalemap، یک منبع نظارت بر زنجیره، احتمال صعودی و نزولی هنوز قابل توجه است و ۲۰۰۰۰ دلار یک حد پایین امن نیست.

تیم Whalemap گفت: “$BTC با نوسانات کم از مثلث صعودی خارج می شود، به این معنی که ما باید به زودی منتظر یک حرکت بزرگ باشیم.” به وضوح به همراه نموداری که سطوح مربوطه را نشان می دهد.

حفظ برک آوت ها اولویت شماره یک است و هدف واقع بینانه ۲۷ تا ۲۹ هزار به بالا یا ۱۹ هزار کاهش است.

نمودار مشروح سطح بیت کوین.منبع: نقشه نهنگ/توئیتر

در همین حال، حساب کاربری محبوب توییتر Altcoin Bet اضافه او با اشاره به خلأ موجود در نمودار آتی بیت کوین CME که اغلب به عنوان آهنربای قیمت لحظه ای عمل می کند، گفت: «تا زمانی که روزانه بالای ۲۴۰۰۰ باقی بماند، باید به شکاف CME 28000 برسد.

نمودار شمعی ۱ روزه معاملات آتی CME بیت کوین که نزدیکترین شکاف مشخص شده است.منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا