اخبار ارز دیجیتال

BlackRock راه اندازی یک Private Spot Bitcoin Trust جدید را اعلام کرد.

این اقدام یک هفته پس از همکاری با Coinbase برای فراهم کردن دسترسی معاملات ارز دیجیتال به سرمایه گذاران نهادی انجام می شود.

بر اساس پست وبلاگ جدید پنجشنبه، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان با بیش از ۱۰ تریلیون دلار دارایی، یک تراست جدید بیت کوین (BTC) را راه اندازی کرده است. این صندوق که فقط در اختیار سرمایه گذاران نهادی ایالات متحده است، به دنبال ردیابی عملکرد بیت کوین خالص از هزینه ها و بدهی های اعتماد است. بلک راک در توضیح این تصمیم گفت:

با وجود کاهش شدید در بازار دارایی های دیجیتال، برخی از مشتریان سازمانی ما نسبت به اینکه چگونه می توانند از فناوری و قابلیت های محصول ما برای دسترسی به این دارایی ها به شیوه ای کارآمد و مقرون به صرفه استفاده کنند، خوش بین هستند. “بیت کوین قدیمی ترین، بزرگترین و بیشترین دارایی دیجیتال مایع و در حال حاضر تمرکز اصلی مشتریان ما در فضای دارایی دیجیتال است.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری خصوصی که از سرمایه‌گذاران فردی درخواست سرمایه‌گذاری نمی‌کنند، نیازی به ثبت در تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده ندارند. با این حال، سایرین، مانند Grayscale Bitcoin Investment Trust، همچنان می توانند در بازار فرابورس فهرست شوند (اگرچه در SEC ثبت نشده اند).

بدون احتساب استیبل کوین ها، بیت کوین نزدیک به ۵۰ درصد از ارزش بازار صنعت را در اختیار دارد. در مورد استفاده از انرژی بلاک چین، بلک راک می گوید که توسط سازمان هایی مانند RMI و Energy Web تشویق می شود. این سازمان ها در حال توسعه برنامه هایی برای افزایش شفافیت استفاده از انرژی پایدار در استخراج بیت کوین هستند.

هفته گذشته، بلک راک با صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase همکاری کرد تا ارزش گذاری مستقیم بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به مشتریان ارائه دهد. کاربران علاءالدین، پلتفرم مدیریت سرمایه گذاری نهادی بلک راک، می توانند در Coinbase Prime برای تجارت کریپتو، نگهداری، کارگزاری اصلی و قابلیت های گزارش ثبت نام کنند. در سطح وسیع‌تری، بلک راک می‌گوید در چهار حوزه دارایی‌های دیجیتال تحقیقاتی انجام می‌دهد: بلاک چین‌های مجاز، استیبل کوین‌ها، دارایی‌های رمزنگاری شده، و توکن‌سازی و اکوسیستم‌های مرتبط با آن‌ها.

نویسنده: Zhiyuan Sun

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا