🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل می گوید خروج Bitstamp از کانادا یک موضوع زمان بندی شده است

مدیر عامل Bitstamp ایالات متحده گفت که تصمیم Bitstamp برای توقف فعالیت در کانادا “در درجه اول یک موضوع زمان بندی” مربوط به اولویت های توسعه شرکت است.

بابی زاگوتا، مدیر اجرایی و مدیر ارشد بازرگانی بیت استمپ ایالات متحده، می گوید صرافی بیت استمپ امیدوار است پس از توقف فعالیت در اوایل سال آینده، به کانادا بازگردد.

صرافی در بیانیه ای به کوین تلگراف تایید کرد که Bitstamp خدمات به مشتریان کانادایی را از ۸ ژانویه ۲۰۲۴ به طور رسمی متوقف خواهد کرد.

در نتیجه پایان سرویس، تمام حساب های Bitstamp کانادا بسته می شود و مشتریان دیگر به حساب های خود دسترسی نخواهند داشت. Bitstamp مشتریان کانادایی را به شدت تشویق کرد تا وجوه خود را تا ژانویه ۲۰۲۴ برداشت کنند و همچنین از مشتریان خواست تا حساب Bitstamp خود را غیرفعال کنند.

Bitstamp گفت: “ما می خواهیم تأکید کنیم که دارایی های رمزنگاری شما همیشه متعلق به شما است. ما با مشتریانی که قادر به بستن حساب های خود به تنهایی نیستند تماس می گیریم تا از بازگشت وجوه خود اطمینان حاصل کنیم. ما سخت کار می کنیم.”

مدیر عامل Bitstamp ایالات متحده به Cointelegraph گفت که تصمیم Bitstamp برای توقف فعالیت در کانادا “تا حد زیادی یک موضوع زمان بندی” مربوط به اولویت های فعلی توسعه شرکت است. زاگوتا گفت که صرافی در حال خروج از بازار کانادا است زیرا Bitstamp دوباره بر مناطقی تمرکز می‌کند که می‌تواند به طور موثرتری به مقررات محلی پاسخ دهد و افزود:

ما می خواهیم در آینده به این بازار خدمت کنیم. با این حال، در حال حاضر نمی توانیم کار خود را اولویت بندی کنیم و منابع لازم را برای رعایت مقررات جدید تخصیص دهیم.

زاگوتا تاکید کرد که Bitstamp به خدمت به پایگاه کاربران جهانی خود متعهد است و تصمیمات مربوط به حضور این شرکت در کشورهای خاص احتمالاً به محیط نظارتی در حال تحول و شرایط بازار بستگی دارد.

خروج Bitstamp از کانادا در حالی صورت می گیرد که گزارش شده است که صرافی در حال جمع آوری سرمایه برای گسترش فعالیت های جهانی خود است. طبق گزارش‌ها، این پلتفرم در تلاش است تا سرمایه جدیدی را از می ۲۰۲۳ تضمین کند تا در سال ۲۰۲۴ تجارت مشتقه در اروپا را آغاز کند و خدمات خود را در بریتانیا گسترش دهد.

مربوط: رگولاتور کانادا قوانین استیبل کوین را برای صرافی ها و صادرکنندگان روشن می کند

Bitstamp که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد، یکی از طولانی‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان است. طبق وب سایت Bitstamp، این پلتفرم در زمان نگارش این مقاله در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده، سنگاپور، کره جنوبی، ژاپن و غیره خدمات ارائه می دهد.

بر اساس داده‌های CoinGecko، حجم معاملات روزانه Bistamp در زمان انتشار تقریباً ۱۱۴ میلیون دلار است. به گفته CoinGecko، این حجم به طور قابل توجهی کمتر از حجم گزارش شده توسط رقبای بزرگی مانند Binance است که نزدیک به ۴ میلیارد دلار در روز معامله می کند.

مجله: مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد.

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا