اخبار ارز دیجیتال

BitPay پرداخت های USDC و ETH را در شبکه Polygon معرفی می کند

ارزهای رمزنگاری شده Polygon Bridge مانند اتر، USDC، DAI و بیت کوین Wrapped اواخر این هفته به بیت پی می آیند.

شرکت پیشرو ارزهای دیجیتال BitPay در حال آماده شدن برای گسترش دامنه شبکه های بلاک چین پشتیبانی شده و شروع پذیرش پرداخت با توکن های ERC-20 در شبکه Polygon است.

BitPay و Polygon مشترکاً در 26 اکتبر ادغام Polygon را در برنامه BitPay اعلام کردند. این به مشتریان اجازه می دهد تا از توکن های ERC-20 در پل Polygon استفاده کنند.

اپلیکیشن BitPay در حال آماده شدن برای پشتیبانی از پرداخت‌ها در توکن‌هایی مانند USD Coin مبتنی بر Polygon (USDC) در اواخر این هفته است. Circle توسعه‌دهنده USDC در ابتدا استیبل کوین USDC را روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی کرد و آن را از طریق پل Polygon در ژوئن 2022 به Polygon متصل کرد.

Porygon USDC تنها توکن Porygon Bridge نیست که در BitPay ظاهر می شود. بیل زیلکه، مدیر ارشد بازاریابی BitPay به Cointelegraph گفت که تمام سکه‌های ERC-20 که در حال حاضر توسط بیت‌پی پشتیبانی می‌شوند، در شبکه Polygon قابل مبادله خواهند بود.

لیست فعلی بیت‌پی از توکن‌های فعال Polygon آینده شامل Polygon USDC، Polygon Ether (ETH)، Polygon DAI (DAI) و Polygon Wrapped Bitcoin (WBTC) است.

زیلکه گفت: «ما دائماً در حال بررسی و ارزیابی سکه‌ها، به ویژه برای سکه‌های جدید به طور کلی، از جمله ERC-20 هستیم.

توسعه جدید به بازرگانان BitPay اجازه می دهد تا پرداخت های Polygon را از کیف پول های Polygon اصلی بپذیرند. Panini America، یک شرکت کلکسیونی ورزشی و سرگرمی مستقر در ایالات متحده، اولین تاجری خواهد بود که گزینه پرداخت دیجیتال جدید را اتخاذ می کند.

استفن پیر، مدیر عامل بیت‌پی، گفت: «هنگام افزودن یک سکه جدید که یک تاجر می‌پذیرد، فاکتورهای زیادی را در نظر می‌گیریم، اما مهم‌ترین آنها ابزار پرداخت و مشارکت جامعه است.

با افزودن MATIC به ترکیب ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده توسط BitPay، کسب‌وکارها می‌توانند جایگزینی سریع، ایمن و مطمئن برای روش‌های پرداخت سنتی ارائه دهند و نحوه دریافت و خرج کردن وجوه مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها را تغییر دهند. این راه را برای بلاک‌چین مخل هموار می‌کند. مبلغ پرداختی.”

استیبل‌کوین‌های پل Polygon از نظر پذیرش تاکنون به‌طور قابل‌توجهی کوچک‌تر از آن‌هایی هستند که روی بلاک‌چین‌های بومی اجرا می‌شوند. طبق داده‌های DefiLlama، ارزش بازار USDC مبتنی بر چند ضلعی حدود 940 میلیون دلار است که تنها حدود 2٪ از 43.9 میلیون USDC در گردش را نشان می‌دهد. زمان نوشتن به طور مشابه، Polygon DAI تنها 130.5 میلیون دلار دارد که 2.3٪ از کل بازار DAI را تشکیل می دهد.

مربوط: بیت‌کوین با وجود بازار خرسی همچنان بر کل پرداخت‌های بیت‌پی تسلط دارد

توکن بومی Polygon MATIC (MATIC) اخیراً رشد قابل توجهی را تجربه کرده است زیرا موسسات مالی بزرگ شروع به درک مزایای بالقوه پذیرش فناوری Polygon کرده‌اند. در اواسط اکتبر، نوبانک فین‌تک تحت حمایت وارن بافت از راه‌اندازی توکن نوکوین در بلاک چین Polygon خبر داد.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا