اخبار ارز دیجیتال

آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX، استیبل کوین مبتنی بر بیت کوین را پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک استیبل کوین پیشنهادی، دلار ساتوشی ناکاموتو، با هدف رهایی کامل از حرکت دلار آمریکا از نیاز به خدمات بانکی است.

همانطور که قانونگذاران ایالات متحده به طور فزاینده ای استیبل کوین ها را بررسی می کنند، جامعه همچنان به ارائه ایده های جدید برای استیبل کوین های مستقل از دلار آمریکا ادامه می دهد.

آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق صرافی ارزهای دیجیتال BitMEX، یک استیبل کوین جدید با ارزشی معادل ۱ دلار بیت کوین (BTC) و یک مبادله دائمی معکوس بیت کوین در برابر دلار را اعلام کرده است. او پتانسیل دلار ساتوشی ناکاموتو (NUSD) یا دلار ناکا را در یک پست وبلاگی در ۸ مارس با عنوان «گرد و غبار روی پوسته» تشریح کرد.

به گفته هیز، برخلاف استیبل کوین‌های دلار آمریکا مانند تتر (USDT) و کوین دلار آمریکا (USDC) که توسط ذخایر اصلی پشتیبانی می‌شوند، Nacador پیشنهادی به ذخایر دلار آمریکا متکی نیست و نقدینگی ندارد. فقط به مبادلات مشتقه متکی است که برخی از مبادلات دائمی معکوس را فهرست کنید.

استیبل کوین پیشنهادی بر اساس مجموعه‌ای از موقعیت‌های کوتاه در BTC و یک مبادله دائمی معکوس دلار، و یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار جدید (DAO)، NakaDAO و یک رابطه ریاضی ۱:۱ با دلار از طریق تراکنش‌ها، برنامه‌ریزی شده است. و مبادلات مشتقه

به گفته هیز، فرآیند ایجاد استیبل کوین Nakadollar کاملاً عاری از جابجایی دلار آمریکا است که به خدمات بانک ها نیاز دارد. او گفت که استیبل کوین پیشنهادی NUSD در واقع غیرمتمرکز نخواهد بود و افزود:

گلوگاه راه‌حل NakaDollar، صرافی متمرکز مشتقات رمزنگاری است. ما صرافی‌های مشتقات غیرمتمرکز را کنار گذاشتیم، زیرا آنها به اندازه صرافی‌های متمرکز نقدشونده نیستند. […]”

این خبر در حالی منتشر می شود که صاحبان بانک سیلورگیت، یک بانک پیشرو در ایالات متحده که دارای ارزهای دیجیتال فعال است، کسب و کار خود را در بحبوحه رکود مداوم بازار تعطیل و منحل کرده اند. این بسته مدت کوتاهی پس از آن اتفاق افتاد که وزارت خدمات مالی نیویورک به طور ناگهانی به Paxos Trust دستور داد تا انتشار BUSD، یکی از بزرگترین ارزهای پایدار دلار آمریکا در بازار را متوقف کند. Paxos در چندین بانک از جمله بانک رمزنگاری Silvergate و Signature سپرده داشت.

ارتباط:رئیس CFTC مجدداً تأیید می کند که استیبل کوین ها و اتر «به کالا تبدیل خواهند شد».

هیز تنها شرکتی نیست که در میان فشارهای مداوم از سوی تنظیم‌کننده‌ها، یک استیبل کوین با ارزش دلار را در نظر می‌گیرد. در ماه فوریه، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، پیشنهاد کرد که صنعت کریپتو به احتمال زیاد به سمت سایر ارزهای فیات به عنوان پایه ای برای استیبل کوین ها از جمله یورو، ین یا دلار سنگاپور حرکت می کند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا