اخبار ارز دیجیتال

رئیس سابق Bithumb ممکن است به اتهام کلاهبرداری ۷۰ میلیون دلاری به ۸ سال زندان محکوم شود.

جلسه صدور حکم برای ۲۰ دسامبر برنامه ریزی شده است و رئیس سابق صرافی ارز دیجیتال Bithumb کره جنوبی در صورت محکومیت ممکن است با ۸ سال زندان روبرو شود.

لی جونگ هون، رئیس سابق صرافی ارز دیجیتال Bithumb کره جنوبی، در صورت محکوم شدن به اتهام کلاهبرداری به ارزش ۷۰ میلیون دلار، ممکن است با ۸ سال زندان روبرو شود.

یونهاپ نیوز گزارش داد که دادستان منطقه این حکم را در ۲۵ ام به دادگاه منطقه سئول داد.

گفته می‌شود که Jonghoon در اکتبر ۲۰۱۸ در جریان مذاکرات برای خرید صرافی Bithumb، ۱۰۰ میلیارد KRW یا ۷۰ میلیون دلار از رئیس شرکت جراحی پلاستیک BK Group، کیم بیونگ گون، کلاهبرداری کرده است.

گان ادعا می کند که ۷۰ میلیون دلار به جونگ هون به عنوان «پیش پرداخت» برای خرید صرافی پرداخت کرده است، مشروط بر اینکه توکنی به نام BXA ایجاد شده توسط اتحاد تبادل بلاک چین را فهرست کند که گان در ایجاد آن کمک کرده است.

گفته می‌شود که درآمد حاصل از فهرست کردن توکن برای پرداخت هزینه خرید استفاده می‌شود، اما Bithumb هرگز آن را فهرست نکرد و معامله از بین رفت.

وکیل مدافع جونگ هون از “ساختار این پرونده یک قرارداد معمولی فروش سهام است” دفاع کرد و افزود که طبق رویه های معمول قرارداد به درستی اجرا شده است.

مربوط: naناظر کره جنوبی نهنگ های رمزنگاری را ردیابی می کند تا از انطباق با AML اطمینان حاصل کند

جونگهون در بیانیه پایانی خود در دادگاه گفت: “از ایجاد مشکل برای کارمندان و ایجاد فشار اجتماعی عمیقا متاسفم.”

در اوایل این ماه، جونگ هون جلسه استماع پارلمان در ۶ اکتبر را از دست داد و دلیل عدم حضور خود در اکوسیستم ۴۰ میلیارد دلاری Terra را اختلال هراس عنوان کرد.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا